داروسازی دانشگاه ناتینگهام

داروسازی:

دکتری داروسازی دانشگاه ناتینگهام (Nottingham) شعبه مالزی (دوره ۳ و ۴ ساله) سالی ۵۰ تا ۶۰ میلیون تومان

دانشکده داروسازی دانشگاه ناتینگهام که در سال ۲۰۱۰ به عنوان بهترین دانشکده داروسازی در انگلستان شناخته شده است ، از سال ۲۰۰۵ دوره داروسازی خود را در واحد مالزی نیز ارائه کرده است.

۱ – BSc (Hons) Pharmaceutical and Health Sciences (3 years)
۲ – MPharm (Hons) Pharmacy (4 years)

این دوره ها ی داروسازی ۳ ساله برای لیسانس BSc (Hons) Pharmaceutical and Health Sciences و دوره ۴ ساله برای مدرک (Master of Pharmacy) را دریافت می‌‌نماید .

به طول می‌‌انجامد و دانشجو با گذراندن این. دانشجویان واحد مالزی این دانشگاه در صورت علاقه بیشتر از این امکان برخوردار هستند که ۲ سال ابتدای تحصیل را در واحد مالزی و ۲ سال پایانی را در واحد انگلستان بگذارنند. برای انتقال دانشجویان در پایان سال دوم محدودیتی وجود نداشته و کلیه دانشجویان واجد شرایط جهت ادامه تحصیل به واحد انگلستان معرفی‌ خواهند شد.

لازم به ذکر است دانشگاه ناتینگهام برای رشته‌ داروسازی مورد تائید وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی‌ ایران بوده و مدرک فارغ التحصیلان این دانشگاه مورد تائید این وزارت خانه می‌باشد.

دانش آموزان ایرانی‌ دارای مدرک پیش دانشگاهی با معدل بالای ۱۸ و مدرک زبان آیلتس ۶/۵ میتوانند برای اخذ پذیرش از این رشته اقدام نمایند. همچنین دانش آموزان دارای مدرک دیپلم دبیرستان با معدل بالای ۱۷ و آیلتس ۶ میتوانند با گذراندن دوره یک ساله Foundation (پیش دانشگاهی) جذب این رشته شوند.

ارائه مدرک زبان در زمان اخذ پذیرش الزامی نیست و برای دانشجویان فاقد مدرک زبان پذیرش مشروط صادر خواهد شد. البته دانشجو ملزم به ارائه مدرک زبان در زمان ثبت نام اواخر شهریور ماه می‌باشد. شروع ترم تحصیلی‌ این دانشگاه در مهرماه میباشد و همینک میتوانید با ما اقدام کنید.

 

تلفن کارشناسان ما :
برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

+۹۸۹۱۲۲۳۱۸۸۰۵
+۹۸۹۳۵۶۶۶۸۸۰۵

Join Us at our Telegram Channel -> https://t.me/Phartakgroup

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Website is Protected by WordPress Protection from eDarpan.com.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.