دانشگاه مطالعات نفت و انرژی

امتیاز دانشگاه
رتبه کل
 • رتبه جهانی
 • رتبه در دانشگاه های هند
 • سطح آموزشی
 • محیط دانشگاه
 • امکانات دانشگاه
 • موقعیت دانشگاه

دانشگاه مطالعات نفت و انرژی

(University of Petroleum & Energy Studies

Upeslogo2

 

 

 

 

 

 

دانشگاه نفت و مطالعات انرژی (UPES) برای اولین بار در نوع خود و دانشگاه منحصر به فرد در منطقه آسیایی است. از یک چشم انداز منحصر به فرد به دنیا آمده، UPES با هدف ارائه دامنه خاص و صنعت مدیریت ، مهندسی و متخصصان حقوقی، در سطوح تحصیلات تکمیلی، کارشناسی ارشد و دکترا است. از زمان آغاز به کار خود در سال ۲۰۰۳، UPES تبدیل به “موسسه از انتخاب” برای دانش آموزان و شرکت های بزرگ در بخش انرژی و هسته است. بیش از ۴۰۰۰ دانشجو از طریق با بهره گیری از نقش های کلیدی خود در این بخش مشغول به تحصیل هستند و توسط UGC و NAAC به رسمیت شناخته شده است.
دوره های آموزشی با در نظر گرفتن تقاضا از متخصصان حقوقی است که درک کاملی از بخش های کسب و کار، انرژی، فن آوری و قدرت را دارند طراحی شده اند.
دانشگاه مطالعات نفت و انرژی (UPES) در روستای Bidholi، در Dehradun، هند واقع شده است، و متخصص در زمینه های نفت و گاز، برق، علوم کامپیوتر و زیرساخت است. محوطه دانشگاه در ۳۰ جریب (۱۲ هکتار)  در دره Pondha، Dehradun واقع شده است و به همکاری با آی بی ام، نفت و گاز، برق و زمینه های حمل و نقل، و همچنین برنامه های میان رشته ای مانند یک برنامه در ایمنی آتش سوزی و در مهندسی نانو فن آوری می پردازد.

این کالج دارای بیش از ۱۰۰۰ عنوان کتاب مرجع و مشترک با دیوان عالی کشور و قضاوت دیوان عالی به غیر از مجلات میزبان حقوق با اتصال به Wi-Fi در داخل محوطه دانشگاه است.

دانشکده

دانشکده مطالعات حقوقی (COLS) با افتخار از داشتن برخی از بهترین منابع دانشکده موجود برنامه حقوق خود را ارایه می کنند.

مجتمع BA + حقوق (۵ سال)
مجتمع BBA + حقوق (۵ سال)
فن آوری انرژی + درجهی حقوق در حقوق مالکیت معنوی (۶ سال)
فناوری علوم کامپیوتر + درجهی حقوق با تاکید بر قوانین سایبر (۶ سال)

BA درجهی حقوق (پنج سال برنامه یکپارچه) – با تاکید بر قوانین انرژی
BBA درجهی حقوق (پنج سال برنامه یکپارچه) – با تاکید بر قوانین شرکت.

فن آوری انرژی + درجهی حقوق با تاکید. فناوری. علوم کامپیوتر + درجهی حقوق با تاکید بر قوانین سایبر: این برنامه ترکیبی منحصر به فرد از دانش کامپیوتر و قوانین مربوط به جهان سایبر فراهم می کند.

یکسری رشته های دانشگاه

مقطع

رشته

طول دوره

کارشناسی ارشد

مدیریت کسب و کار در مدیریت برق/ مدیریت کسب و کار در مدیریت نفت و گاز/ مدیریت کسب و کار در تجارت انرژی/ اجرایی کسب و کار اداره نفت و گاز/ اجرایی دولت قدرت کسب و کار/  مدیریت بازرگانی مدیریت سیستم های اطلاعات/ مدیریت بازرگانی بین المللی کسب و کار/ مدیریت بازرگانی لجستیک مدیریت زنجیره تامین/ مدیریت بازرگانی نفت و گاز مدیریت

۲ سال

دکترا

تمامی رشته های کارشناسی ارشد

۳ تا ۵ سال

 1. سلام. با تشکر از زحماتتون. هزینه تحصیل در دکتری مدیریت نفت و گاز چقدره؟ ایا ازمون ورودی داره؟ زبان چی میخوان و آیا با ارشد مدیریت اجرایی دانشگاه آزاد میشه این رشته رو خوند؟
  ممنونم از اینکه پاسخ میدید.

  • سلام

   هزینه تحصیل در دکترای مدیریت نفت حدود ۵۰۰۰ دلار سالیانه می باشد و مدرک زبان نمی خواهد و به وب سایت دانشگاه مراجعه نمایید و از طریق ایمیل با آنان در تماس باشید

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Website is Protected by WordPress Protection from eDarpan.com.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.