فرصت دانشجویان برای انتقال و میهمانی

مدیرکل امور دانشجویان داخل با اشاره به مهلت ثبت تقاضاهای دانشجویان برای میهمان یا انتقالی به دانشگاههای مختلف برای سال تحصیلی جدید از موافقت ۴۴ درصد کل تقاضاهای ثبت شده در سال تحصیلی گذشته خبر داد.

خبرگزاری فارس: شرایط و نحوه انتقال به داخل دانشجویان ایرانی اعلام شد.
وب سایت اخبارآموزش وپرورش به نقل از تسنیم : محمدحسن یوسفی مدیرکل امور دانشجویان داخل با اشاره به آمار نقل و انتقال دانشجویان داخل در سال تحصیلی ۹۳-۹۲ اظهار داشت: در سال تحصیلی ۹۲ و ۹۳، ۳۲ هزار و ۱۴۷ درخواست میهمان و انتقال در سایت مربوط درج شده بود که از این تعداد ۶۴ درصد آنها مورد موافقت دانشگاه مبدأ قرار گرفت که در نهایت ۴۴ درصد کل تقاضاها جواب مثبت گرفتند.

وی در خصوص مهلت ثبت تقاضاهای دانشجویان برای میهمانی و انتقال برای سال تحصیلی جدید نیز گفت: دانشجویان از اول تا پایان اردیبهشت ماه فرصت دارند که تقاضاهای خود را ثبت کنند، دانشگاه‌های مبدا از اول خرداد تا ۱۵ تیرماه آنها را بررسی می‌کنند و دانشگاه‌های مقصد نیز از ۱۵ تیرماه تا پایان مردادماه تقاضاهایی که مورد قبول دانشگاههای مبدا بوده است را بررسی خواهند کرد.

مدیرکل امور دانشجویان داخل تصریح کرد: در نهایت پاسخ نهایی درخواست‌های میهمانی و انتقال در اوایل شهریور به دانشجویان اعلام می شود

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Website is Protected by WordPress Protection from eDarpan.com.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.