Monash University-Malaysia

امتیاز دانشگاه
رتبه کل
  • رتبه جهانی
  • رتبه در دانشگاه های مالزی
  • سطح آموزشی
  • موقعیت دانشگاه

Monash University

MONASH – ساختار آموزشي دانشگاه

تاريخچه دانشگاه موناش MONASH

 

دانشگاه موناش Monash يكي از بهترين و معتبرترين دانشگاهها ي استرالياست و در سال ۱۹۵۸ تاسيس شد و با هدف ابداع، نوآوري، آماده سازي و تربيت نسلي محقق و حرفه اي پس از فراهم نمودن بهترين شرايط و امكانات آموزشي، تحقيقاتي و پژوهشي در كمترين زمان ممكن به رشد چشمگيري دست يافت.

دانشگاه موناش Monash داراي ۸ شعبه است. در سال ۱۹۹۸ دولت مالزي براي تأسيس و راه اندازي شعبه اي از دانشگاه موناش Monash در مالزي درخواست كرد و به اين ترتيب اولين دانشگاه خارجي در مالزي شروع به كار كرد. دانشگاه موناش Monash در مالزي رشته هاي متعددي چون هنر، اقتصاد، مديريت، فناوري اطلاعات، مهندسي، حقوق، پزشكي، داروسازي و علوم كاربردي و محض را در ۱۰ گروه آموزشي ارائه مي دهد و در حال حاضر بيش از ۴۲ هزار دانشجو در اين دانشگاه مشغول به تحصيلند و اين دانشگاه با هفت هزار نيروي انساني در كادر آموزشي و اداري خود و بودجه اي قريب به ۵۰۰ ميليون دلار در سال پشتيباني مي شود.

دانشگاه موناش Monash با هدف گسترش و پيشرفت دانشجويان با بكارگيري بهترين و مدرنترين شيوه هاي آموزشي آكادمي، اعتباري منحصر به فرد در جنوب شرق آسيا به دست آورده است.

دانشگاه موناش Monash در پي ايجاد دانشگاهي جهانيست كه به پيشرفت دانش بشري بيانجامد. و اين تنها از طريق تحقيقات و پژوهشهاي متمركز و فشرده و يك مديريت بين المللي به دست خواهد آمد. برتري و برجستگي دانشگاه موناش Monash در دنياي تحقيقات، پيشرفت چشمگيرش در صنعت مالتي مديا، نوآوري و خلاقيت وتاكيد بر همكاري با صنايع داخلي و خارجي و توانايي تشخيص و پاسخگويي به نياز هاي جديد و نو در صنعت است كه مي تواند در هزاره جديد بر تجارت، ارتباطات و بازرگاني نيز تاثير بگذارد.

دانشگاه موناش Monash با هدف بين المللي شدن و با تكيه بر تعهدات طولاني و تحقيقاتي نوين بر كيفيت آموزش و يادگيري حركت مي كند.

 

دانشگاه Monash در شهر Sunway

 

دانشگاه موناش Monash به دعوت مستقيم دولت مالزي يك شعبه از دانشگاه موناش Monash را در سال ۱۹۹۸ در Bandar Sunway مالزي داير كرد كه اولين دانشگاه خارجي در مالزي محسوب مي شد.

با سرمايه گذاري مشترك بين دانشگاه موناش Monash و گروه Sunway و با هزينه اي بالغ بر ۲۰۰ ميليون رينگت و مساحتي ۱۲ هزار متري اين دانشگاه احداث شد. هدف اصلي دانشگاه موناش Monash اين است كه تا سال ۲۰۱۵ به عنوان اولين دانشگاه متمركز بر تحقيقات تبديل شود.

 

كلاس هاي ارائه شده در دانشگاه مركز Sunway

 

در مركز Sunway برنامه دانشجويان دوره كارشناسي، ارشد و دكترا در ۵ رشته تحصيلي ارائه مي شود:

§          دانشكده علوم انساني

§          دانشكده بازرگاني و تجاري

§          دانشكده مهندسي

§          دانشكده فناوري اطلاعات و IT

§          دانشكده پزشكي و بهداشت

 

چرا در دانشگاه Monash درس بخوانيم :

 

دانشجو پس از فارغ التحصيلي مدركي معتبر معادل درجات بالاي دانشگاهي در استراليا و ديگر مدارك بين المللي اخذ مي كند.

times higher Education Supplement دانشگاه موناش Monash را به عنوان يكي از ۵۰ دانشگاه برتر جهان در سال ۲۰۰۵-۲۰۰۷ اعلام كرد.

دانشگاه موناش Monash يكي از اعضاء دانشگاه هاي گروه ۸ (GOF) استراليا است كه بيش از ۷۰% از تحقيقات ارائه شده مورد قبول در استراليا مربوط به اين دانشگاه است.

در سال ۲۰۰۳ دانشگاه موناش Monash توانست اعتبار تنديس MSC (multimedia super corridor) را بدست آورد.

در سال ۲۰۰۳ موفق به دريافت بهترين جايزه تحقيق و پيشرفت موسسات خصوصي از طرف وزير آموزش مالزي شد.

 

تحصيلات عالي استاندارد برابر با استانداردهاي دانشگاه هي در استراليا

 

به عنوان يكي از هشت شعب، دانشگاه موناش Monash با هدف پيشرفت، آموزش و پشتيباني برنامه ريزي شده است كه كيفيت آموزش را تضمين مي كند.

كلاسها تحت نظر مستقيم اساتيد دانشگاه موناش Monash عمل مي كند و مطابق با برنامه ريزي ديگر شعب دانشگاه است. درجات تحصيلي در اين دانشگاه با ديگر شعب هشت گانه در استراليا، آفريقاي جنوبي يكسان است.

كليه كلاسهايي كه در شعبه Sunway ارائه مي شود مورد تاييد دولت مالزي است.

تحقيقات عالي

 

دانشگاه موناش Monash در تمام دنيا به عنوان يك دانشگاه منحصر به فرد در تحقيق و آموزش معرفي شده است و همكاريهاي ارزنده ايي در زمينه هاي تحقيقاتي ارائه مي دهند كه بر زندگي بشر تاثير مي گذارد.

مجتمع دانشگاهي Sunway تحقيقاتي موثر در زمينه هاي بيوتكنولوژي، بهداشت و پزشكي، مدل هاي اقتصادي و تجاري، بانكداري اسلامي، تكنولوژي آزمون الكترونيك و تجارت محصولات كشاورزي ارائه مي دهد.

موسسات تحقيقات مغزي در Monash Sunway (BRIMS) تحت نظرموسسه علم نورون (Neuroscience) و مركز تحقيقات بين الملل مغري فرانسه (IBRO) است. اين باعث شده كه بتواند تحقيقات مفيد و گسترده در اين زمينه انجام دهد.

دانشكده تجارت دانشگاه موناش Monash مركز تحقيقاتي عالي در زمينه بانكداري اسلامي و مالي است و اغلب كنفرانس هاي سالانه بانكداري اسلامي و مالي كوالالامپور در اين مركز برگزار مي گردد.

دانشكده مهندسي نيز تحقيقاتي مشترك با صنايع و ديگر تشكلات انجام داده است.

دانشكده علوم انساني بر روي تعدادي از پروژه هاي تحقيقاتي مهم فعاليت مي كنند (مثلاً تحقيقاتي در زمينه چگونه عفونت دندان باعث بيماري هاي قلبي مي شود و يا اطلاعات عميق ما از سيستم دفاعي بدن مي پردازد).

موارد تحقيقاتي دانشگاه موناش Monash در مالزي با پشتوانه هاي وسيع مالي همراه است. اين پشتوانه هاي مالي از طرف امتياز IRIP (تشديد تحقيقات در مناطق داراي اولويت) دولتي، وزارت علوم، موسسات نوآوري و تكنولوژي براي تحقيقات، خدمات بين المللي غير دولتي براي ISAAA (كاربردهاي بيوتكنولوژي كشاورزي)، Petronas و سازمان خيريه TORAY اهدا مي گردد.

تحقيقات مشترك كه پرسنل دانشگاه Sunway با موسسات محلي و شركت ها در مالزي انجام مي دهند براي ترفيع يادگيري بسيار موثر است.

 

شبكه Alumni فارغ التحصيلان

 

دانشگاه موناش Monash تاكيد ويژه اي به همكاري با دانشجويان MAG‌ (پس از فارغ التحصيلي از دانشگاه) دارد.

تا كنون ۹٫۰۰۰ نفر از دانشگاه موناش Monash فارغ التحصيل شده اند.

برنامه گروه فارغ التحصيلان فرصت هاي زيادي را براي مواجه شدن با مسائل حرفه اي و مسائل اجتماعي فراهم مي سازد.

 

مزاياي بين المللي

 

دانشگاه موناش Monash داراي هشت شعبه در جهان است يعني ۶ شعبه در استراليا، يك شعبه در مالزي و ۱ شعبه در افريقاي جنوبي كه در مجموع بيش از ۵۰٫۰۰۰ نفر در اين دانشگاه مشغول به تحصيل مي باشند. دانشگاه موناش Monash همچنين يك موسسه يادگيري در ايتاليا را اداره مي كند و با ۱۲۰ موسسه در سراسر آمريكا نيز در ارتباط است.

شعبه دانشگاه موناش Monash در مالزي متمايز و يك دانشگاه چند فرهنگي است كه بيش از ۳٫۸۰۰ دانشجو دارد كه نزديك به ۳۰% از آنها از ۵۰كشور متفاوت هستند.

با عضويت در خانواده بزرگ دانشگاه موناش Monash ، دانشجويان مي توانند به هر يك از ديگر شعبات دانشگاه در سراسر دنيا بروند و رشته اي مشابه را در آنجا ادامه دهند.

دانشجويان دانشگاه موناش Monash مي توانند با استفاده از برنامه هاي كشورهاي خارجي با پرداخت هزينه جا و مكان براي بيش از دو سال و نيم در شعبه ديگري از دانشگاه موناش Monash تحصيل كنند.

با برنامه ريزي دقيق دانشگاه موناش Monash دانشجويان مي توانند از مزاياي ارائه شده در ۱۲۰ دانشگاه در ۲۷ كشور ديگر كه مورد قبول دانشگاه موناش Monash هستند نيز استفاده كنند.

 

موقيعيت مكاني

 

دانشجويان دانشگاه موناش Monash به راحتي مي توانند به بازارها ، بيمارستان هاي مدرن با تجهيزات كامل، بانك ها، رستوران ها، فروشگاه ها، هتل ها، پارك هاي آبي و ديگر تسهيلات شهر Sunway دسترسي پيدا كنند.

امنيت شهر Sunway و محوطه دانشگاهي توسط گارد امنيتي كه نزديك پايگاه پليس كار مي كنند تامين مي شود.

از دانشگاه تا پايتخت، كوالالامپور، فقط ۲۰ دقيقه فاصله است براي طي كردن اين مسير مي توان از هواپيما و يا بزرگراه ها استفاده كرد.

 

تاسيسات پيشرفته تكنولوژي

 

خوابگاه هاي دانشجويي با كيفت بالا وسايل آرامش و راحتي دانشجو را براي تحصيل هر چه بهتر تامين مي كنند . دانشگاه موناش Monash داراي ۴۰ آزمايشگاه مجهز، امكانات لازم براي انجام آزمايشهاي فيزيكي PC2 و ژنتيكي DNA و ۲۴ آزمايشگاه تخصصي مهندسي، دو تالار كنفرانس با ظرفيت ۳۵۰ نفر، ۳ سالن آمفي تئاتر متوسط براي ۱۲۰ دانشجو و ۶ سالن آمفي تئاتر كوچك، ۱۰ لابراتوار تخصصي كامپيوتر براي استفاده عموم است. شعب ديگر دانشگاه امكاناتي دارند كه در مالزي موجود نيست مثل ميكروسكوپ هايي براي ديدن سلولهاي زنده، ميكروسكوپهاي كشت سلول. در سال ۲۰۰۸ مالزي اولين دانشگاهي بود كه تكنولوژي ميكروارگاريسم (ويروسي که باعث يک بيماري مي شود) براي حيوانات را به انجام رساند.

 

عالي ترين نتيجه در زمان فارغ التحصيلي

 

كارفرمايان بين المللي معتقدند كه فارغ التحصيلان از دانشگاه موناش Monash فعالترين و بهترين دانشجويان هستند. شركت هاي چند مليتي مثل شركاء pricewaterhouse، shell، Mckinsey، .. . معمولاً به فارغ التحصيلان دانشگاه موناش Monash اعتماد بالايي دارند.

در سال ۲۰۰۷ Monash در رتبه ۲۴ دانشگاه هاي جهان قرار داشت.

دانشگاه تضمين مي كند كه دانشجويان دانشگاه موناش Monash تا نهايتاً سه ماه پس از فارغ التحصيل شدن كاري مطابق با ميل و سليقه خود پيدا مي كنند.

 

شرايط زندگي

 

دانشجويان زندگي در كوالالامپور را با هزينه اي مناسب تجربه مي كنند.

 

مدرن ترين دانشگاه تا سال ۲۰۰۷

 

يكي از مواردي كه دانشگاه موناش Monash به آن افتخار مي كند فراهم كردن محيطي بي نظير براي يادگيري و فراهم آوردن تسهيلاتي در حد استاندارد هاي جهاني است.

 

دانشگاه Moansh در Sunway

 

مهمترين مرحله پيشرفت دانشگاه موناش Monash ايجاد شعبه اي در Bandar Sunway بود. كه زير ساختي مناسب براي اهداف بلند مدت دانشگاه محسوب مي شد و باعث پيشرفتي سريع تر در زمينه تحقيقاتي به شمار مي آيد و فعاليت هاي آموزشي، يادگيري و تحقيقاتي را در حد عالي گسترش مي دهد.

هزينه در حدود ۲۰۰ ميليون رينگت براي ساخت دانشگاه جديد درمحيطي برابر با ۱۲۰ جريب يعني در حدود ۱۳۳/۶۶ متر مربع در نظرگرفته شد.

در مرحله اول تنها در حدود ۵۰۰۰ دانش آموز و ۵۰۰ پرسنل در دانشگاه موناش Monash بودند و در دو مرحله ظرفيت دانشگاه تا ۱۰٫۰۰۰ دانشجو نيز افزايش يافت.

اين ساختمان به صورت بيضي و در سه طبقه طراحي شده است و با تجهيزات مورد نياز دانشجويان تجهيز مي شود. اين منطقه در مركز دانشگاه است.

افراد معلول به راحتي مي توانند در پياده روهاي دانشگاه حركت كنند و مسيرهاي مناسبي براي ورود آنها در نظر گرفته اند.

دانشگاه فلسفه خود را با اين شعار منعكس مي كند ” من هنور ياد مي گيرم “.

MONASH – امكانات رفاهي آموزشي دانشگاه 

امكانات رفاهي آموزشي دانشگاه موناش MONASH

 

 

در كتابخانه دانشگاه موناش Monash دانشجويان با سطح وسيعي از خدمات و منابع علمي روبرو مي شوند.

كتابخانه خدمات خود را به روش IT (تكنولوژي اطلاعات) ارائه مي دهد. مجموعه اي از ۵۱٫۴۲۸ موضوع از كتب، موضوعات پيوسته، با بيش از ۷۸ كامپيوتر در ۲۸ اتاق آموزشي و ۵ پايانه براي تحقيقات سريع تر در فهرست كتابهاي ارشد و دكترا قرار مي گيرد.

دانشگاه موناش Monash يكي از بزرگترين مجموعه هاي databases (پايگاه اطلاعات) را دارد و دانشجويان مي توانند به ۲۴۳٫۸۳۸ كتاب الكترونيك و ۳۳٫۹۹۱ سريال الكترونيكي دست يابند و حتي به صورت online سخنراني و متن امتحانات پايان ترم را نيز دريافت كنند.

 

كتابخانه و دانش عمومي :

 

زبان انگليسي مورد نياز

 

دانشجويان براي ورود به دانشگاه موناش Monash بايد از سطح مطلوبي از زبان انگليسي بهره مند باشند، شما در موسسه اي تحصيل مي كنيد كه انگليسي زبان آموزش و ارزيابي شما است بنابراين بايد با يكي از روش هاي زير نياز خود را بر طرف سازيد:

حداقل برابر كلاس اول دانشگاه باشد (اگر موسسه كه در آن درس مي خوانيد خارج از استراليا قرار دارد شما بايد زبان خود را تا حداقل دو سال بالاتر قرار دهيد) يا

حداقل برابر برنامه هاي دو ساله سوم (اگر موسسه كه در آن درس مي خوانيد خارج از استراليا قرار دارد شما بايد زبان خود را تا حداقل پنج سال تمام كنيد). براي اين سطح داشتن مداركي از قبيل Tofel استراليا، دانشكده صنعتي سنگاپور يا ديپلم دانشكده مالزي نيز كافي است. نامه مكتوبي از طرف موسسه اي كه از آن فارغ التحصيل شديد و يا موسسه اي كه در آن درس خوانيد نيز لازم است.

شما متعهد مي شويد تا ۲۴ ماه قبل از زمان فارغ التحصيلي از يكي از موسسات زير تست مهارت زبان داشته باشيد :

مدرك IELTS با ميانگين تست ۵/۶ با مهارت Reading (خواندن) برابر ۵/۶ و Listening (شنيدن) برابر ۵/۶ و هيچ نمره اي كمتر از ۶ نگرفته باشيد.

مدرك toefl با حداقل ميانگين ۵۸۰ كه يعني در تست نوشتن TWE برابر ۵/۴ و يك نمره تست پايين ۲۳۷ بر مبناي كامپيوتري TOEFL با حداقل نمره مقاله نويسي ۵ و بر مبناي اينترنت با حداقل ۹۰ امتياز در كل با Writing (نوشتن) با نمره ۲۲ و هيچ نمره اي كمتر از ۲۰ نباشد.

مقطع تحصيلي متوسطه خود را به انگليسي گذرانده باشيد و يا حداقل دو سطح از دانشگاه كه انگليسي آموزش و يا ارزيابي شده باشد را با موفقيت پشت سر گذاشته باشيد. موضوعات انگليسي بايد از لحاظ گرامر و كلمات انگليسي بسيار قوي باشد و يا تست مناسب از مهارت هاي شما توسط متخصصان دانشگاه موناش Monash گرفته شده باشد.

شما سطح British GCE O را تمام كرده باشيد و مدرك ‍‍‍‍C و يا بهتر كسب كرده باشيد.

شما سطح British GCE A را تمام كرده باشيد و نمره C و يا بهتر گرفته باشيد.

شما بايد در دانشگاه Cambridge GCE O سطح ۱۱۱۹ زبان انگليسي را تمام كرده باشيد و نمره C و يا بهتر كسب كرده باشد و به مراتب تا رتبه A رفته باشد و يا معادل آن را در متوسطه گذرانده باشد و زبان را آموزش ديده و ارزيابي كرده باشد.

دوره زبان انگليسي در دانشگاه موناش Monash را باموفقيت گذرانده باشد و يا برنامه هايي معادل آن را طي كرده باشد.

اگر داوطلبي بيش از يكي از موارد فوق را دارا باشد تنها آخرين مدرك وي مورد ارزيابي قرار مي گيرد.

توجه : برخي كلاسهاي دوره كارشناسي نمره هاي TOEFL و IELTS بالاتري نياز دارند و دوره هاي ارشد و دكترا نياز به سطح بالاتري از زبان دارد.

  محدوديت سني دانشجو :

 

يك داوطلب در زمان ثبت نام در كاسهاي دانشگاه موناش Monash بايد حداقل ۱۷ سال داشته باشد و در شرايط ويژه و بنا به صلاحديد رئيس دانشگاه ممكن است از افراد ۱۶ سال نيز پذيرش شود.

 

وسايل آسايش و رفاه در دانشگاه

 

دفتر مديريت دانشگاه هاي شبانه روزي زير نظر بخش خصوصي كليه وسايل آسايش و رفاه دانشجو را در دانشگاه موناش Monash فراهم كرده است.

 

هنگام رسيدن به دانشگاه Monash

 

حداقل ۴ روز قبل از ثبت نام در مالزي باشيد. دانشگاه موناش Monash به شما كمك مي كند زماني براي آشنايي و يادگيري محيط اطراف خود داشته باشيد. دانشگاه موناش Monash از دو نيم ترم تشكيل شده است. اما هر نيم ترم با يك جلسه تعيين سطح شروع مي شود و همه دانشجويان ملزم به شركت در اين جلسه هستند.

 

بورسيه و تحصيل در خارج از كشور :

 

دانشگاه موناش Monash شعبه sunway فرصتي تحصيلي بسيار مناسب براي دانشجويان بين المللي است كه با ورود به آن مي توانند نگرش خود را نسبت به زندگي تغيير داده و با ديد گسترده تري به زندگي نگاه كنند.

 

در دانشگاه Monash دو نوع برنامه وجود دارد :

 

۱-دانشجويان دانشگاه موناش Monash كه در Sunway تحصيل مي كنند مي توانند بعد از اتمام سال اول براي دو نيم سال بعدي در يكي ديگر از شعب دانشگاه موناش Monash در استراليا و يا آفريقاي جنوبي درخواست بدهند.

۲- دانشگاه موناش Monash با ۱۲۰ موسسه در آسيا، اروپا، خاور ميانه و شمال آمريكا مشاركت دائم دارد بعد از اينكه دانشجو براي يك نيم سال تحصيلي درس خواند مي تواند براي نيم سال بعدي و يا كل دوره در آن موسسات بورسيه شود.

 MONASH – ليست رشته و شهريه (كارشناسي)

 

ليست رشته كارشناسي دانشگاه MONASH
School of Arts & Social Sciences
دانشكده هنر
طول دوره
شهریه سال تحصیل
(رينگت)
رشته
Program
۳ سال
۳۳,۰۰۰
ارتباطات، نويسندگي، مطالعات بين الملل، روانشناسي، روزنامه نگارى
Art
هنر
۳ سال
۳۳,۰۰۰
ارتباطات، نويسندگي، مطالعات بين الملل، روزنامه نگارى
Art (Global)
هنر
۳ سال
۳۳,۰۰۰
ارتباطات، نويسندگي، مطالعات بين الملل، روزنامه نگارى
Communication
ارتباطات
۱ سال
۳۳,۰۰۰
ارتباطات، نويسندگي، مطالعات بين الملل، روزنامه نگارى
Communication (Honours)
ارتباطات
۱ سال
۳۳,۰۰۰
ارتباطات، نويسندگي، مطالعات بين الملل، روزنامه نگارى
Honours Degree of Bachelor of Arts
School of Business
دانشكده تجارت
طول دوره
شهریه سال تحصیل
(رينگت)
رشته
Program
۳ سال
۴۰,۷۰۰
حسابداري، بانكداري و مالي، اقتصاد، حقوق بازرگاني، اقتصاد وآمار بازرگاني، بازرگاني الكترونيكي، بازرگاني بين الملل، مديريت، بازاريابي
business and Commerce& Communication
تجارت و بازرگاني ارتباطات
۳ سال
۳۴,۱۰۰
حسابداري، بانكداري و مالي، اقتصاد، حقوق بازرگاني، اقتصاد وآمار بازرگاني، بازرگاني الكترونيكي، بازرگاني بين الملل، مديريت، بازاريابي
Bachelor of Business and Commerce
 ۱  سال
۳۴,۱۰۰
حسابداري، بانكداري و مالي، اقتصاد، حقوق بازرگاني، اقتصاد وآمار بازرگاني، بازرگاني الكترونيكي، بازرگاني بين الملل، مديريت، بازاريابي
Honours Degree of Bachelor of Business and Commerce
۴ سال
۳۴,۱۰۰
حسابداري، بانكداري و مالي، اقتصاد، حقوق بازرگاني، اقتصاد وآمار بازرگاني، بازرگاني الكترونيكي، بازرگاني بين الملل، مديريت، بازاريابي
Bachelor of Business and Commerce /
Bachelor of Communication
School of Engineering
دانشكده مهندسي
طول دوره
شهریه سال تحصیل
(رينگت)
رشته
Program
۴ سال
۴۰,۷۰۰
مهندسي شيمي، سيستمهاي كامپيوتر و برق، مهندسي مكانيك، مهندسي مكاترونيك
Engineering
مهندسي
School of Information Technology
دنشكده تكنولوژي اطلاعات آي تي
طول دوره
شهریه سال تحصیل
(رينگت)
رشته
Program
۳ سال
۳۶,۳۰۰
برنامه نويسي كامپيوتر، سيستم هاي كامپيوتر، سيستم هاي بانك اطلاعات، پروژه مديريت IT، رياضيات،مهندسي نرم افزار، آناليز و طراحي سيستم ها، نظريه كامپيوتري
 Computer Science
مهندسي كامپيوتر
۳ سال
 ۳۶,۳۰۰
برنامه نويسي كامپيوتر، سيستم هاي كامپيوتر ، سيستم هاي بانك اطلاعات، پروژه مديريت IT ، ارتباطات اطلاعات و شبكه، آناليز و طراحي سيستم ها
 Information Technology and Systems (Information Systems)
مهندسي سيستمهاي آي تي و شبكه
(اطلاعات سيستم)
School of Medicine and health Science
دانشكده پزشكي
طول دوره
شهریه سال تحصیل
(رينگت)
رشته
Program
۵ سال
۹۹,۰۰۰
آناتومي، بيوشيمي، ژنتيك، ايمونولوژي، ميكروبيولوژي، پاتولوژي، داروشناسي، فيزيولوژي، روانشناسي، جامعه شناسي
Medicine & Surgery
پزشكي و جراحي
۳ سال
۳۴,۱۰۰
روانشناسي و بازرگاني
Psychologyand Business
۴ سال
۴۸,۴۰۰
شيمي پزشكي، داروشناسی، داروشناسی، تكنيك هاي داروسازي
Pharmacy
داروسازي
۱ سال
۴۰,۷۰۰
علوم پزشكي
Medical Science (Honours)
پزشكي
 
۱ سال
۳۴,۱۰۰
پروژه هاي تحقيقاتي روانشناسي، طرح پژوهش و آمار براي روانشناسي حرفه اي، مسائل اخلاقي و حرفه اي در روانشناسي، ارزيابي رواني، روانشناسي زيست شناختي، روانشناسي بومي و فرهنگي، روانشناسي زبان، روانشناسي رشد، روانشناسي نظري
Psychology and Business (Psychology)
بازرگاني و روانشناسي
School of Science
دانشكده علوم پايه
طول دوره
شهریه سال تحصیل
(رينگت)
رشته
Program
۳ سال
۴۰,۷۰۰
علوم پايه
Bachelor of Science
۳ سال
۴۰,۷۰۰
زيست شناسي، شيمي، بيوشيمي،
فناوري DNA جديد، توسعه ژنتيك، تجزيه دستگاهي، بيوتكنولوژي گياهان، بيوتكنولوژي و زيست شناسي مولكولي
Biotechnology
بیوتکنولوژی
۳ سال
۴۰,۷۰۰
زيست شناسي، بيوشيمي، شيمي، بيوشيمي غذا، ميكروب شناسي غذا، تغذيه انساني، مديريت آزمايشگاه، مديريت غذا
Food Science & Technology
تكنولوژي و علوم تغذيه
۳ سال
۴۰,۷۰۰
زيست شناسي، فناوري DNA جديد، شيمي، بيوشيمي، متابوليسم سلولي، ايمني شناسي، آناتومي، ميكروب شناسي، آسيب شناسي، داروشناسي، فيزيولوژي
Medical Bioscience
زيست پزشكي
۱ سال
۴۰,۷۰۰
علوم پايه
Honours Degree Bachelor of Science
۴ سال
۴۰,۷۰۰
زيست شناسي، شيمي، بيوشيمي،
فناوري DNA جديد، توسعه ژنتيك، تجزيه دستگاهي، بيوتكنولوژي گياهان، بيوتكنولوژي و زيست شناسي مولكولي
زيست شناسي، فناوري DNA جديد، شيمي، بيوشيمي، متابوليسم سلولي، ايمني شناسي، آناتومي، ميكروب شناسي، آسيب شناسي، داروشناسي، فيزيولوژي
Double Degree:
Bachelor of Science (Biotechnology) and Bachelor of Science (Medical Bioscience)
English Language Bridging Program
دانشكده زبان انگلیسی
۱۱۵ هفته
۹,۱۷۵
زبان انگلیسی
English Language Bridging Program (ELBP)

 

 MONASH – ليست رشته و شهريه (ارشد و دكترا) 

 

School of Arts & Social Sciences
دانشكده هنر
طول
دوره
شهریه يك سال تحصيلي
(رينگت)
شيوه تحصيل
مقطع
محدوده تحقيق
رشته تحصيلي
۳ ترم
۴۶,۲۰۰
واحد درسي
ارشد
مطالعات اجتماعي، زبانشناسي، موسيقي و هنر، فلسفه، سياست، نشر و ويرايش، الهيات، مطالعات اسلامي، جامعه شناسي، گردشگري، فرهنگ بصري، مطالعات و تحقيقات جنسيت و مطالعات زنان
Art
هنر
۲ ترم
۳۳,۰۰۰
تحقيق
۳ سال
۳۳,۰۰۰
تحقيق
دكترا
ارتباطات، مطالعات بين الملل، فيزيولوژي، نويسندگي
School of Business
دانشكده تجارت
طول
دوره
شهریه يك سال تحصيلي
(رينگت)
شيوه تحصيل
مقطع
محدوده تحقيق
رشته تحصيلي
۲ ترم
۳۴,۱۰۰
واحد درسي
فوق ديپلم
حسابداري و مالي، حقوق بازرگاني و ماليات،اقتصاد و آمار بازركاني، اقتصاد، مديريت، بازاريابي، ماليات
business &Commerce
تجارت و بازرگاني
۳ ترم
۵۵,۰۰۰
كل هزينه تحصيل
واحد درسي
ارشد
International Business
(تجارت بين الملل)
۳ ترم
۳۳,۰۰۰
تحقيق
ارشد
حسابداري و مالي، حقوق بازرگاني و ماليات، اقتصاد و آمار بازرگاني، اقتصاد،  مديريت، بازاريابي ماليات
Business
تجارت
۶ ترم
۳۳,۰۰۰
تحقيق
دكترا
Business
تجارت
School of Engineering
دانشكده مهندسي
طول
دوره
شهریه يك سال تحصيلي
(رينگت)
شيوه تحصيل
مقطع
محدوده تحقيق
رشته تحصيلي
۲ سال
۳۳,۰۰۰
تحقيق
ارشد و دكترا
مهندسي شيمي، سيستمهاي كامپيوتر و برق، مهندسي مكانيك،
مهندسي مكاترونيك
Engineering
مهندسي
School of Information Technology
دانشكده فناوري اطلاعات اي تي
طول
دوره
شهریه يك سال تحصيلي
(رينگت)
شيوه تحصيل
مقطع
محدوده تحقيق
رشته تحصيلي
۳ ترم
۳۳,۰۰۰
تحقيق
ارشد
هوش مصنوعي، رباتيك، فنون الگوريتم، گافيك كامپيوتري، مفاهيم بر پايه مالتي مديا، استخراج داده ها
IT
تكنو لوژي اطلاعات
۵۵,۰۰۰
واحد درسی
۶ ترم
۳۳,۰۰۰
تحقيق
دكترا
سيستمهاي تعبيه شده ، آناليز تصاوير، بازيابي اطلاعات، مدلهاي تصادفي، مديريت زنجيره اي، دستگاه هاي و پشتيباني
School of Medicine and Health Science
دانشكده پزشكي
طول
دوره
شهریه يك سال تحصيلي
(رينگت)
شيوه تحصيل
مقطع
رشته تحصيلي
۴ ترم
۴۰,۷۰۰
تحقيق
ارشد
Medicine – Nursing – Health Science
علوم پزشكي و پرستاري
۶ ترم
۳۳,۰۰۰
تحقيق
دكترا
 School of Science
دانشكده علوم پايه
طول
دوره
شهریه يك سال تحصيلي
(رينگت)
شيوه تحصيل
مقطع
محدوده تحقيق
رشته تحصيلي
۴ ترم
۳۳,۰۰۰
تحقيق
ارشد
علوم پايه، علوم زيستي، شيمي، زمين شناسي، رياضيات، فيزيك
Science
علوم پايه

 

 

تلفن تماس مستقیم  و تلگرام کارشناسان ما :

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

تلفن تماس:

+۹۸۹۱۲۲۳۱۸۸۰۵
+۹۸۹۳۵۶۶۶۸۸۰۵

 

.جوابگویی در ساعات اداری و از ساعت ۹:۳۰ الی ۱۷:۳۰ هر روز به غیر از پنج شنبه که از ساعت ۹:۳۰ الی ۱۴:۳۰ می باشد

.مشاوره حضوری فقط با تعیین وقت قبلی امکانپذیر می باشد*

 

Join Us at our Telegram Channel (کانال تلگرام ما)-> https://t.me/Phartakgroup 

Join Us at our Instagram Page ( صفحه اینستاگرام ما) -> https://www.instagram.com/Phartakgroup

Join Us at our Facebook Page (صفحه فیس بوک ما)  -> https://facebook.com/Phartakgroup

Join Us at our Twitter Page (صفحه تویتر ما)-> https://twitter.com/Phartakgroup

Comments are closed.

Website is Protected by WordPress Protection from eDarpan.com.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.