Nottingham

امتیاز دانشگاه
رتبه کل
  • رتبه جهانی
  • سطح آموزشی

 

دانشگاه ناتینگهام
Nottingham

 

 

دانشگاه ناتینگهام انگلستان در مالزی

دانشگاه ناتینگهام NOTTINGHAM در سال ۲۰۰۰ میلادی شعبه مالزی خود را افتتاح کرد. این کار با پیروی از استراتژی دانشگاه ناتینگهام که تبدیل شدن به یک دانشگاه جهانی بود صورت پذیرفته است.  مجتمع دانشگاه ناتینگهام NOTTINGHAM اولین شعبه  نمایندگی دانشگاه های انگلیسی در خارج از انگلستان است. به خاطر همین نوآوری،دانشگاه ناتینگهام NOTTINGHAM موفق به کسب جایزه معتبر خلاقیت و موفقیت بین المللی از سوی ملکه انگلیس شده است که در نوع خود بی نظیر است.

دانشگاه ناتینگهام NOTTINGHAM انگلستان در مالزی تجربه تحصیل در یک دانشگاه انگلیسی با همان کیفیت و زندگی در یک محیط آسیایی را عرضه مینماید.

دانشگاه ناتینگهام NOTTINGHAM در مالزی رشته های روان شناسی کاربردی، بیوتکنولوژی، بازرگانی و مدیریت، علوم کامپیوتر، فن آوری اطلاعات، آموزش، مهندسی، حقوق و داروسازی را به علاقمندان ارائه مینماید. دانشگاه ناتینگهام NOTTINGHAM در  مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا دانشجو می پذیرد. کلیه رشته های ارائه شده در دانشگاه ناتینگهام NOTTINGHAM در حقیقت رشته هایی هستند که دردانشگاه ناتینگهام NOTTINGHAM در انگلستان ارائه می شوند. داشتن کیفیت مثال زدنی آموزش در شعبه مالزی دانشگاه ناتینگهام NOTTINGHAM از خصوصیات برجسته این دانشگاه است.

مدارک صادره توسط دانشگاه ناتینگهام NOTTINGHAM در مالزی دارای اعتبار بسیار  بالایی در دنیاست بطوری که یافتن شغل مناسب پس از فارغ التحصیلی کار سختی نخواهد بود.  مدارک دانشگاه ناتینگهام NOTTINGHAM در مالزی هیچ تفاوتی با مدارک صادر شده توسط دانشگاه مادر در انگلستان ندارند

دانشگاه ناتینگهام

دانشگاه ناتینگهام NOTTINGHAM یکی از ۱۰ دانشگاه برتر انگلستان و در زمره ۷۰ دانشگاه برتر جهان طبقه بندی می شود.

با بکارگیری شیوه های نوین و کاملا ابداعی آموزشی و با پیشروی در تحقیقات به عمل آمده در جهان توانسته دانشجویانی نمونه و کارامدي را  به جامعه تحویل بدهد . کادر آموزشی متشكل از ۱۵۰ ملیت متفاوت دانشگاه ناتینگهام NOTTINGHAM  را به دانشگاه کاملا جهانی تبدیل کرده است.

دانشگاه ناتینگهام NOTTINGHAM در طی سالهای گذشته موفق به اخد جوایز مختلفی گشته و همچنین اجازه تاسیس شعب مختلفی در کشورهای مختلف مانند بریتانیا ، چین و مالزی از آن خود كرده است.

در سال ۲۰۰۳ هم در تحقیقات صورت گرفته و هم در شیوه های آموزشی موفق به اخذ جایزه نوبل شد.

و در سال ۲۰۰۶ و ۲۰۰۷ جایزه Queen’s Award for Enterprise را از آن خود کرد.

در سال ۲۰۰۶ اسم دانشگاه ناتینگهام NOTTINGHAM جز بهترین دانشگاه ها در رنکینگ  جهانی اروپا قرار گرفت و موفق به اخذ جوایز مختلفی در این زمینه شد و خیلی زود جایگاه خود را در بین ۱۰ دانشگاه برتر اروپا یافت.

دانشگاه ناتینگهام NOTTINGHAM یکی از پرطرفدار ترین دانشگاه ها و یکی از انتخاب های اصلی دانشجویان بین المللی است. از آنجايي كه دانشگاه ناتینگهامNOTTINGHAM به فعاليتهاي جنبي دانشجويان بسيار بها مي دهد می توان دانشگاه ناتینگهام NOTTINGHAM را جز ۱۰ دانشگاه برتر در رشته های مختلف ورزشی دانست.

در طی ۹ سال اخیر با بالابردن امکانات و تسهیلات آموزشیدانشگاه ناتینگهامNOTTINGHAM توانسته یکی از موفق ترین دانشگاه های جهان تبدیل شود .

شعبه دانشگاه ناتینگهام NOTTINGHAM در کوالالامپور نیز تمامی امکانات وتسهیلات آموزشی  دانشگاه اصلی را دارا می باشد  و فرصت های مناسبی را در اختیار دانشجویانی که مایل به ادامه تحصیل در دانشگاه های معتبر می باشند فراهم آورده است.

دانشگاه ناتینگهام NOTTINGHAM یکی از انتخاب های اصلی دانشجویان در مقطع کارشناسی و با فراهم آوردن امکانات رفاهی و تسهیلان آموزشی و همچنین تعلیمات فشرده و برنامه ریزی شده دانشجویان بین المللی بیشماری را به خود جذب می نماید.

تاریخچه دانشگاه

دانشگاه ناتینگهام NOTTINGHAM  در سال ۱۸۸۱ در ابتدا به قصد تاسيس دانشگاهی اجتماعی  ایجاد شد و پايه گذار مقطع پيش دانشگاهي Foundation در مالزي محسوب مي شود.

دانشگاه ناتینگهام NOTTINGHAM با دریافت مبلغی خیلی کمتر از مبالغ مرسوم دانشجویان را به خود جذب کرد و با شیوه مدرنی که داشت توانست افرادی مفید و كارآمد به جامعه تحویل دهد.

در سالهای اولیه بعد از جنگ جهانی دانشگاه ناتینگهام NOTTINGHAM رشد کرده و به  یکی از پایه های اصلی تعلیم و آموزش در اروپا تبدیل شد.

دانشگاه ناتینگهام NOTTINGHAM با ایجاد تسهيلات آموزشی و امکانات رفاهی برای دانشجویان و ایجاد ساختمان های متعدد برای آموزش توانست تا حد زیادی موجودیت خود را به اثبات برساند.

دانشگاه ناتینگهام NOTTINGHAM با در نطر گرفتن شیوه های آموزشی نوین و هم چنین برنامه ریزی آموزشی دقیق و خاص خود شیوه نوینی از آموزش را راه اندازی کرد.

در سال ۱۹۸۴ کالج ناتینگهام  به رسمیت شناخته شد و توانست اسم دانشگاه را از آن خود کند.از آن به بعد این دانشگاه مراتب رشد خود را ادامه داد و دانشکده های مختلف در زمینه مختلف را توانست ایجاد نموده و دانشجویانی زیادی را تعلیم دهد.

از این دانشكده ها می توان به دانشکده پزشکی، پرستاری و مامائی اشاره کرد که در اوایل سال ۱۹۷۰ ایجاد شد.

و در پایان سال ۱۹۹۹ توانست مجوز احداث شعب دیگر در کشورها دیگر را نیز کسب نماید.

دانشگاه ناتینگهام در مالزی

چیزی در حدود چندین هزار تن از دانشجویان مالایی در دانشگاه ناتینگهام NOTTINGHAMتحصیل می کنند. به طور کلی از سال ۱۹۴۸ که دانشگاه ناتینگهام NOTTINGHAM پایه گذاری شد ۷۵۰ دانشجوی مالایی در دانشگاه ناتینگهام NOTTINGHAM درخواست  پذیرش دادند.

این شعبه جدید با پیروی از برنامه های آموزشی شعبه اصلی خود و با بکارگیری شیوه های نوین آموزشی به روش تحقیق توانسته تغییری جدید در نحوه آموزش و یادگیری ایجاد نماید.

در مجموع افراد برجسته ای که تاثیر به سزایی در پیشرفت مالزی داشته اند ازدانشگاه ناتینگهام NOTTINGHAM فارغ التحصیل شده اند.

از آنجایی که دانشگاه ناتینگهام NOTTINGHAM در سالهای اخیر توانسته اعتبار کافی را  برای خود کسب نماید اما هیچ گاه دست از فعالیت و رشد خود بر نمی دارد و حوزه ای را با نام Nottingham Edge که اصطلاحا حوزه پیشرفت نامیده می شود ایجاد  نموده که همواره نکات قوت و ضعف خود را یافته و روشهای نوین آموزشی را با توجه به استعداد دانشجویان در نظر بگیرد.

دانشگاه ناتینگهام NOTTINGHAM با استخدام کارمندان و اساتید برتر و نمونه و با در نظر گرفتن بهترین تسهیلات آموزشی و امکانات رفاهی دانشجویان به یادگیری تشویق کرده و آنها را به سمت ایجاد روشهای جدید برای فهم بهتر راهنمایی می نماید.

هدف اصلی دانشگاه ناتینگهام NOTTINGHAM رسیدن به صدر دانشگاه های اروپایی  است و با این هدف هر ساله روشهای موفق تری را ایجاد می نماید.

:چرا دانشگاه ناتینگهام را انتخاب نماییم

دانشگاه ناتینگهام NOTTINGHAM یکی از ۱۰ دانشگاه برتر در رنکینگ دانشگاه های اروپایی است.

با در نظر گرفتن تسهیلات آموزشی و امکانات رفاهی همواره در رساندن خدمات برتر به دانشجویان پیش قدم می باشد.

فارغ التحصیلان نمونه بسیاری از دانشگاه ناتینگهام NOTTINGHAM فارغ التحصیل شده  اند که در جامعه همواره نقش به سزایی داشته اند.

دانشگاه ناتینگهام NOTTINGHAM  توانسته به راحتي خود را به عنوان يكي از دانشگاه هاي تحقيقاتي جهان معرفي نمايد. و در اين مرحله نيز جز ۱۰ دانشگاه برتر اروپا باشد.

با در نظر گرفتن اين هدف دانشگاه ناتینگهام NOTTINGHAM به طور مداوم روشهاي بهتر  و برتر تحقيق را به دانشجويان آموزش مي دهد.

تلاش بي وقفه دانشگاه ناتینگهام NOTTINGHAM براي اين تحقيقات سود زيادي را براي  دانشگاه به همراه داشته است و توانسته پشتيبان هاي مالي خوبي را براي تحقيقات دانشجويي جذب نمايد.

اين تحقيقات دانشگاهي بر پايه تلاشهاي نيروهاي انساني، پيشرفت و اعتبار برنامه ريزي مي شود كه با در نظر گرفتن اين سياست مي تواند به يكي بهترين و مجهزترين دانشگاه هاي تحقيقاتي دنيا مبدل شود.

دانشگاه ناتینگهام NOTTINGHAM با تجهيز كردن خود به بهترين امكانات سطح آموزشي را تا سطح بالايي ترقي داده است و روز به روز به هدف اصلي خود يعني تبديل به دانشگاه تحقيقاني نزديك تر مي شود.

كيفيت آموزش

يكي مهمترين دلايل جذب دانشجويان بين المللي به دانشگاه ناتینگهام NOTTINGHAM كيفيت آموزشي و مهارت اساتيدي است كه با دقت فراوان و با توجه با استانداردهاي دانشگاه هاي اروپايي انتخاب مي شود.

تمامي استاندارد هاي تحصيلي در تمامي مقاطع تحصيلي در نظر گرفته شده و دانشجويان با توجه به استعداد هاي خود مي توانند نهايت رشد و شكوفايي را در اين دانشگاه داشته باشند.

دانشگاه ناتینگهام NOTTINGHAM با در نظر گرفتن برنامه هاي آموزشي به زواياي پنهان استعداد هاي دانشجويان پي برده و در همان زمينه به فعاليت مي پردازد.

بخش هاي مختلف دانشگاه ناتینگهام NOTTINGHAM همواره در عرصه ها گوناگون  توانسته به اهداف بزرگي دست يابد و در بسياري از موراد پيش قدم باشد.

خوابگاه ها:

يكي از مهمترين دغدغه دانشجويان يافتن محلي براي اقامت است كه با توجه به بودجه در نظر گرفته به طور كامل خواسته هاي فرد پوشش دهد.

واحد خوابگاهي دانشگاه ناتینگهام NOTTINGHAM با بهره گيري  از خدماتي ويژه به دانشجويان كمك مي كندتا بهترين مكان را براي اقامتي راحت پيدا كنند. كادر فني دانشگاه ناتینگهام NOTTINGHAM با در نظر گرفتن علايق شما اتاقي را در اختيارتان قرار مي دهند كه هم فضاي مناسب براي درس خواندن و هم  وقتي براي ديگر علايق شما داشته باشد.

دانشگاه ناتینگهام NOTTINGHAM اخيرا قراردادي با موسسه Pioneer منعقد كرده كه تمامي اقامتگاه ها را با بهترين شرايط و مناسب ترين امكانات در اختيار دانشجويان قرار مي دهد.

دانشگاه ناتینگهام NOTTINGHAM بر تمامي اين خوابگاه نظارت داشته و براي هر بخش مدير در نظر مي گيرد.

اين اقامتگاه ها امنيت كامل داشته و داشجويان مي توانند با اطمينان خاطر از آنها استفاده نمايند.

البته براي اقامت در خوابگاه هاي دانشجويي دانشجويان بايد دادخواست خود را كتبا به دانشگاه اعلام نمايند.

هزينه خوابگاه ها با توجه به تجهيزات و فاصله آن با دانشگاه ناتینگهام NOTTINGHAM تعيين مي شود.

نحوه درخواست برای خوابگاه های دانشجویی:

در ابتدا دانشجو بايد فرم درخواست خوابگاه دانشگاه ناتینگهام NOTTINGHAM را تكميل نمايد و به واحد خوابگاه هاي دانشجو ارائه داده تا مسئولين با درخواست وي موافقت نمايند.

تنها درخواست هايي قابل اعتبار است كه ۶ هفته قبل از ثبت نام تكميل شده باشد.

خوابگاه هاي دانشگاه به ترتيب زير به افراد تخصيص داده خواهد شد:

–        تازه واردين

–        دانشجويان بين المللي

–        دانشجويان مالايي بخش شرقي

–        دانشجويان مالايي بخش غربي

 

اولويت تخصيص خوابگاه با افرادي است كه زود تر اقدام كرده باشند.

مدت استفاده از خوابگاه دانشجويي تنها يكسال تحصيلي مي باشد.

زماني كه با درخواست شما موافقت شد نامه اي از طرف دانشگاه ناتینگهام NOTTINGHAM به شما ارسال مي شود كه در آن زمان تحويل اتاق، مبلغي كه بايد پرداخت نماييد ذكر شده است.

اتاق زماني به دانشجو تحويل داده مي شود كه كل مبلغ را  در زمان مشخص شده به دانشگاه پرداخت كرده باشد و در غير اينصورت درخواست وي از طرف دانشگاه ناتینگهام NOTTINGHAM رد مي شود.

اجاره خوابگاه به طور تقريبي ۳۵۵ تا ۸۵۰ رينگت در ماه است. امكانات و تسهيلات درون خوابگاه در ميزان اجاره آن تاثير مي گذارد و اين هزينه ها ممكن است متغير باشد.

تا زماني كه دانشجو اجاره خوابگاه را به طور كامل به دانشگاه پرداخت نكرده باشد هيچ تضميني براي رزرو جا وجود ندارد.

مدت زمان اقامت دانشجو در خوابگاه از ابتدا تا انتهاي سال تحصيلي مي باشد و اگر دانشجويي قصد داشت خوابگاه را زود تر از زمان ممكن ترك نمايد موظف به پرداخت جريمه نقدي مي باشد.

موقعيت خوابگاه ها معمولا در بهترين مكان براي دسترسي آسان دانشجو مي باشد و تمامي مسائل رفاهي دانشجو در نظر گرفته شده است.

دانشجويان پس از دريافت كليد فرمي را امضا مي كنند كه در آن متعهد مي شود كليه قوانين و مقررات دانشگاه ناتینگهام NOTTINGHAM را رعايت كرده و در موعد مقرر خوابگاه را تخليه نمايد.

پس از پايان سال تحصيلي دانشجو بايد ظرف مدت ۱۴ روز كليد خوابگاه را به دانشگاه تحويل دهد.

دانشگاه ناتینگهام NOTTINGHAM براي آن دسته از دانشجوياني كه در زمان تعطيلات نيز مي خواهند در دانشگاه بمانند شرايط ويژه اي در نظر گرفته است. اين دسته از دانشجويان مي توانند با پرداخت هزينه اي كمي بالاتر از اجاره خوابگاه در طول تعطيلات از اين اقامتگاه ها استفاده نمايند.

تمامي خوابگاه ها مجهز به سيستم هشدار دهنده بروز آتش سوزي و سيستم اتوماتيك خاموش كردن آتش است و همچنين مجهز به خروجي اضطراري مي باشد.

اين تجهيزات و امكانات متعلق به دانشگاه ناتینگهام NOTTINGHAM بود و جزئي از اموال عمومي محسوب مي شود و آسيب رساندن جرم محسوب شده و خاطي بايد كليه هزينه تعمير آن پرداخت نمايد.

دانشجويان اجازه داشتن هيچ گونه وسيله گرمايي و يا يخچال در داخل خوابگاه نداشته مگر اينكه اجازه آن را از دفتر مركزي داشته باشند.

استفاده از شمع و يا وسايل عطري حرارتي و يا هر وسيله ديگري كه توليد حرارت نمايد در داخل خوابگاه ممنوع مي باشد.

كليه محوطه عمومي خوابگاه شامل راهرو، آشپزخانه و سالن غدا خوري هر روز توسط خدمه دانشگاه تميز مي شود ولي نظافت اتاق ها بايد توسط خود دانشجو انجام شود. شستشوي ظروف و وسايل نيز به عهده خود دانشجو مي باشد.

كليه مسائل مربوط به دانشگاه ناتینگهام NOTTINGHAM بايد زير نظر مديريت بخش صورت گيرد و با او هماهنگ شده باشد.

دانشگاه ناتينگهام – ليست رشته و شهريه

 

ليست رشته Nottingham
پيش دانشگاهي
طول دوره
شهریه يك ترم تحصیل (رينگت)
رشته
Program
۲ تا ۳ ترم
۷,۵۰۰
هنر
Arts
۲ تا ۳ ترم
۷,۵۰۰
مديريت
Business & Management
۲ تا ۳ ترم
۸,۵۰۰
مهندسي
Engineering
۲ تا ۳ ترم
۸,۵۰۰
علوم پايه
Science
هزينه اعلام شده براي هر ترم تا پايان تحصيل به صورت ثابت مي ماند و هيچ هزينه مازادي بابت درخواست، ثبت نام و … اخذ نمي گردد.
ليست رشته Nottingham
كارشناسي
طول دوره
شهریه يك سال  تحصیل (رينگت)
رشته
Program
۳ سال
۳۵,۱۷۵
تجارت و مالي
Business Economics & Finance
۳ سال
۳۵,۱۷۵
مديريت اقتصاد
Business Economics & Management
۳ سال
۳۵,۱۷۵
مديريت حسابرسي
Finance, Accounting & Management
۳ سال
۳۵,۱۷۵
مديريت بازرگاني
International Business Management
۳ سال
۳۵,۱۷۵
علوم مديريت
Management Studies
۳ سال
۳۵,۱۷۵
علوم مديريت
Management Studies with French
۳ سال
۳۵,۱۷۵
علوم مديريت
Management Studies with German
۳ سال
۳۵,۱۷۵
علوم مديريت
Management Studies with Japanese
۳ سال
۳۵,۱۷۵
علوم مديريت
Management Studies with Korean
۳ سال
۳۵,۱۷۵
علوم مديريت
Management Studies with Mandarin
۳ سال
۳۵,۱۷۵
علوم مديريت
Management Studies with Spanish
۳ سال
۳۵,۱۷۵
علوم ارتباطي
International Communication Studies
۳ سال
۳۵,۱۷۵
ـــــــــــــ
International Communications Studies with Film and Television
۳ سال
۳۵,۱۷۵
آموزش انگليسي و ارتباطات
International Communications Studies with English Language and Literature
۳ سال
۳۵,۱۷۵
روابط بين الملل
International Relations
۳ سال
۳۵,۱۷۵
روابط بين الملل به زبان فرانسه
International Relations with French
۳ سال
۳۵,۱۷۵
روابط بين الملل به زبان ژاپني
International Relations with Japanese
۳ سال
۳۵,۱۷۵
روابط بين الملل به زبان ماندرين
International Relations with Mandarin
۳ سال
۳۵,۱۷۵
روابط بين الملل به زبان اسپانيايي
International Relations with Spanish
۳۵,۱۷۵
Education (TESOL/Special Education Needs)
۳ سال
۳۵,۱۷۵
فيزيك كاربردي
Applied Psychology & Management Studies
۳ سال
۳۵,۱۷۵
اقتصاد
Economics
۳ سال
۳۶,۷۵۰
علوم كامپيوتر
Computer Science
۳ سال
۳۶,۰۰۰
علوم كامپيوتر و مديريت
Computer Science & Management Studies
۳ سال
۳۶,۰۰۰
سيستم اطاعات و كامپيوتر
Computing & Information Systems
۳۶,۷۵۰
Software Engineering
۳ سال
۳۶,۷۵۰
روانشناسي
Psychology
۳۶,۷۵۰
Psychology and Cognitive Neuroscience
۳ سال
۴۲,۰۰۰
مهندسي شيمي
Chemical Engineering
۳ سال
۴۲,۰۰۰
مهندسي شيمي  و محيط زيست
Chemical Engineering & environment
۳ سال
۴۲,۰۰۰
مهندسي عمران
Civil Engineering
۳ سال
۴۲,۰۰۰
مهندسي برق
Electrical Engineering
۳ سال
۴۲,۰۰۰
مهندسي برق و الكترونيك
Electrical & Electronic Engineering
۳ سال
۴۲,۰۰۰
مهندسي الكترونيك
Electronic Engineering
۳ سال
۴۲,۰۰۰
مهندسي ارتباطات
Electronic & Communications Engineering
۳ سال
۴۲,۰۰۰
مهندسي كامپيوتر
Electronic & Computer Engineering
۳ سال
۴۲,۰۰۰
مهندسي مكانيك
Mechanical Engineering
۳ سال
۴۲,۰۰۰
مهندسي مگاترونيك
Mechatronic Engineering
۳ سال
۴۲,۰۰۰
مواد غذايي
Nutrition
۳ سال
۴۲,۰۰۰
بيو تكنولوژي
Biotechnology
۳ سال
۴۲,۰۰۰
بيوشيمي گياهي
Plant Biotechnology
۴۲,۰۰۰
Environmental Science
۳ سال
۴۲,۰۰۰
دارو شناسي و بهداشت
Pharmaceutical and Health Sciences
۲ سال
۴۵,۱۷۵
داروسازي‌
pharmacy
هزينه اعلام شده براي هر سال تحصيلي است  تا پايان تحصيل به صورت ثابت مي ماند و هيچ هزينه مازادي بابت درخواست، ثبت نام و … اخذ نمي گردد.
ليست رشته Nottingham
ارشد و دكترا
شهریه يك سال تحصیل (رينگت)
مقطع
رشته
Program
۵۷,۰۰۰
ارشد
مديريت
MBA
۵۷,۰۰۰
ارشد
مديريت مالي
MBA Finance
۵۷,۰۰۰
ارشد
مديريت CSR
MBA CSR
۵۷,۰۰۰
ارشد
مديريت كارآفريني
MBA Entrepreneurship
۴۵,۶۷۵
ارشد
سرمايه گذاري و مالي
Finance & Investment
۴۵,۶۷۵
ارشد
مديريت
Management
۴۵,۶۷۵
ارشد
تجارت جهاني
International Business
۴۴,۱۰۰
ارشد
مطالعات فرهنگي
Cultural Studies
۴۴,۱۰۰
ارشد
ــــــــــــــــــــــــ
Cultural Studies and Entrepreneurship
۴۴,۱۰۰
International Relations
۴۴,۱۰۰
ارشد
TESOL
TESOL
۴۴,۱۰۰
ارشد
ــــــــــــــــــــــــ
Special Needs
۴۴,۱۰۰
ارشد
ــــــــــــــــــــــــ
Educational Leadership
۴۲,۰۰۰
ارشد
ــــــــــــــــــــــــ
Educational Research Methods
ــــــــــــــــــــــــ
ارشد
ــــــــــــــــــــــــ
Educational Management
۴۶,۲۰۰
International Legal Studies
۴۶,۲۰۰
ارشد
بهداشت جهاني
Occupational Health & Safety Leadership
۴۶,۲۰۰
ارشد
ارشد روانشناسی
Management Psychology
۳۵,۱۷۵
Arts & Social Sciences
۴۳,۵۰۰
ارشد
كامپيوتر
Computer Science and Entrepreneurship
۴۵,۶۷۵
ارشد
مهندسي شيمي
Chemical Engineering
۴۵,۶۷۵
ارشد
مهندسي كامپيوتر
Electronic Communications & Computer Engineering
۴۵,۶۷۵
ارشد
مهندسي عمران
Civil Engineering
۴۵,۶۷۵
ارشد
مهندسي مكانيك
Mechanical Engineering
۴۰,۴۲۵
ارشد
Engineering
۴۵,۶۷۵
ارشد
Crop Biotechnology
۴۵,۶۷۵
ارشد
Crop Biotechnology & Entrepreneurship
۴۵,۶۷۵
ارشد
Computer Science & Entrepreneurship
۴۵,۶۷۵
ارشد
Information Technology
۴۵,۶۷۵
ارشد
Mangement of Information Technology
۴۵,۶۷۵
ارشد
Environmental Monitoring & Management
۴۰,۴۲۵
Computer Science
۴۳,۵۰۰
ارشد
بيوتكنولوژي
Biotechnology and Entrepreneurship
۴۳,۵۰۰
ارشد
بيوتكنولوژي
Biotechnology
۳۳,۵۰۰
دكترا
تجارت
Business
۳۳,۵۰۰
دكترا
آموزش
Education
۳۸,۵۰۰
دكترا
مهندسي و علوم كامپيوتر
Engineering/ Computer Science
۴۵,۶۷۵
دكترا
علوم پايه
Biosciences (non-molecular research)
۶۰,۹۰۰
Biosciences (molecular research)
۶۸,۲۵۰
دكترا
دارو سازي
Pharmacy
۴۵,۶۷۵
Psychology

 

تلفن تماس مستقیم  و تلگرام کارشناسان ما :

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

تلفن تماس:

+۹۸۹۱۲۲۳۱۸۸۰۵
+۹۸۹۳۵۶۶۶۸۸۰۵

 

.جوابگویی در ساعات اداری و از ساعت ۹:۳۰ الی ۱۷:۳۰ هر روز به غیر از پنج شنبه که از ساعت ۹:۳۰ الی ۱۴:۳۰ می باشد

.مشاوره حضوری فقط با تعیین وقت قبلی امکانپذیر می باشد*

 

Join Us at our Telegram Channel (کانال تلگرام ما)-> https://t.me/Phartakgroup 

Join Us at our Instagram Page ( صفحه اینستاگرام ما) -> https://www.instagram.com/Phartakgroup

Join Us at our Facebook Page (صفحه فیس بوک ما)  -> https://facebook.com/Phartakgroup

Join Us at our Twitter Page (صفحه تویتر ما)-> https://twitter.com/Phartakgroup

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Website is Protected by WordPress Protection from eDarpan.com.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.