Taylor’s University

امتیاز دانشگاه
رتبه کل
 • رتبه جهانی
 • رتبه در دانشگاههای مالزی
 • سطح آموزشی
 • موقعیت دانشگاه

 

 

 

Taylor’s University

 

از سال ۱۹۶۹ برای بیش از ۴ دهه ، تقسیم بندی تحصیلات عالی تیلور تحت تاثیر رشد و پیشرفت جمعیت جوان کشور به سمت رقابتی شدن و خوب بودن و انعطاف پذیری سرمایه انسانی پیش رفت و ، در مجموع باعث رشد و پیشرفت اقتصادی و موفقیت شده است . دانشگاه تیلور با شروع متواضعانه خود و پیشروی به سوی یک دانشگاه معتبر و یک نام تجاری جهانی ، حد و اندازه بزرگی دارد و در این راستا افق های توسعه خود را بسط داده تا قدم به قدم همراه با زمان پیشرفت کند .

از سال ۱۹۶۹ برای بیش از ۴ دهه تقسیم بندی تحصیلات عالی ,تیلور تحت تاثیر رشد و پیشرفت جمعیت جوان کشور به سمت رقابتی شدن و خوب بودن و انعطاف پذیری سرمایه انسانی پیش رفت و  در مجموع باعث رشد و پیشرفت اقتصادی و موفقیت شده است . دانشگاه تیلور با شروع متواضعانه خود و پیشروی به سوی یک دانشگاه معتبر و یک نام تجاری جهانی ، حد و اندازه بزرگی دارد و در این راستا افق های توسعه خود را بسط داده تا قدم به قدم همراه با زمان پیشرفت کند .

کالج تیلور کار خود را در یک ساختمان کوچک در Jalan Pantai ، کوالالامپور آغاز کرد ، و در ابتدا فقط مدرک دوره دبیرستان Victorian(VHSC) را ارائه می داد که ظرفیت آن تنها ۳۴۵ دانش آموز بود . پس از آن ، این کالج گسترش پیدا کرد و شامل کالج Subang Jaya (که در سال ۱۹۸۹ تاسیس شده است)، کالج Petaling Jaya (که در سال ۱۹۹۲ تاسیس شده است)، کالج Sri Hartamas (که در سال ۲۰۰۸ تاسیس شده است) و دانشگاه تیلور در شعبه جدید Lakeside (کنار دریاچه) (که در سال ۲۰۱۰ تاسیس شده است) ، با دفاتر اداری منطقه ای در Penang, Johor Bahru, Kuantan, Sabah و Sarawak می باشد .

رشته های آموزشی بسیاری ارائه داده شدند ، که شامل ثبت نام دوره آموزشی استرالیای جنوبی (SAM)، پیش دانشگاهی کانادایی (CPU) ، برنامه کارشناسی امریکایی (ADP) ، برنامه پیش دانشگاهی A Levels کمبریج و برنامه دیپلم Baccalaureate بین المللی (IBDP) و رشته های دیگری چون طراحی معماری ، علوم کامپیوتر ، مهندسی ، نقشه برداری کمی ، علوم زیستی ، حقوق ، تجارت ، ارتباطات و در راستای آن Hospitality, Tourism و هنر آشپزی و پزشکی می باشد .

 

دستاوردها

دانشگاه تیلور پی در پی خدمات ممتازی را به دانشجویان خود در زمینه گزینه های تحصیلی مختلف ، برنامه های آموزشی مرتبط و روش های آموزش ارائه می دهد ، همچنین همکاری های مختلفی با دانشگاه های برتر دنیا ، صنعت های بسیار قوی ، امکانات به روز و کمپ های بسیار مجهز دارد .

در سال ۲۰۰۶ ، دانشگاه تیلور به طور رسمی به موقعیت ” کالج دانشگاه ” دست پیدا کرد ، که در نتیجه آن تیلور به دو ماهیت مشخص تحت ۳ بخش قرار گرفت : کالج تیلور ، که تمامی برنامه های آموزشی پیش دانشگاهی و رشته های قابل انتقال را ارائه می دهد ، و کالج دانشگاه تیلور ، که رشته های تحصیلات تکمیلی را ارئه میدهد .

دانشگاه تیلور در مراسم اهدای جوایز صنایع برتردر سال ۲۰۰۸ ، جایزه برترین نام تجاری را دریافت کرد . این یک جایزه با اعتبار می باشد که توسط وزارت صنعت و تجارت بین المللی (MITI) در راستای شناخت برترین صنعت می باشد . این دانشگاه قطعاً با دریافت این جایزه به خود می بالد ، و باعث هر چه بیشتر شدن تلاش بی وقفه این دانشگاه در صنعت آموزش می شود .

در حال حاضر دانشگاه تیلور به عنوان بزرگترین مرکز پیش دانشگاهی در مالزی و در راستای آن به عنوان بزرگترین و قدیمی ترین مرکز مهمانداری و مدیریت توریسم در جنوب شرق آسیا می باشد – آموزشکده Hospitality, Tourism & Culinary Arts (TCHT) تیلور . این رشته به عنوان یک ستاره درخشان در میان طیف وسیع رشته های مختلف در تیلور به دلیل ممتاز بودن در آموزش توریسم و مهمانداری و تعهد به حرفه ای کار کردن در بخش صنعت برنده دو جایزه اصلی شده است – جوایز طلایی PATA(انجمن مسافرتی آسیای صلح جو) در سال ۲۰۰۸ (گروه تعلیم و آموزش) و جوایز پلاتینی مهمانداری آسیا (HAPA) برای مرکز مهمانداری در سال ۲۰۰۸ – ۲۰۰۷

دانشگاه تیلور در پاسخ به اهداف دولت درتبدیل شدن به یک مرکز منطقه ای ممتاز آموزشی و نیاز مبرم به وجود سرمایه انسانی آگاه پیشقدم بوده است و در این راستا اقدام به تاسیس اولین شعبه دانشگاهی مدرن و پیشرفته نواحی گرمسیری مالزی کرده است . اولین فاز پروژه ، به نام شعبه جدید Lakeside (کنار دریاچه) تیلور در ژانویه ۲۰۱۰ تاسیس شده است ، با گردهم آوردن پرسنل فعال و اجتماع دانشجویان در میان یک محیط آموزشی مهیج که توسط یک دریاچه بسیار زیبای ۵٫۵ جریبی و معماری نواحی گرمسیری مدرن احاطه شده است و باعث تشویق مشغولیت های استعدادی افراد می شود .در زمینی به مساحت ۲۷ جریب در ناحیه سرسبز گرمسیری ، خانه های ۴۵۰ میلیون رینگتی مربوط به کمپ تیلور وجود دارد و رشته های تحصیلات تکمیلی در آن ارائه می شود و همچنین به عنوان کمپ پرچمدار و اصلی تیلور شناخته می شود .

در آوریل سال ۲۰۱۰، دانشگاه تیلور کمک هزینه تحصیلی دکترای خود را برای محققان برجسته در زمینه رشته های مهندسی ، علوم و مهمانداری و توریسم ارائه می دهد . ادامه این روند منجر به ارائه کمک هزینه تحصیلی به ۶۰،۰۰۰ دانشجوی دکترا در سال ۲۰۲۰ خواهد شد . تیلور افتخار دیگری در جولای ۲۰۱۰ پدید آورد و آن زمانی بود که توسط وزارت تحصیلات تکمیلی در سیستم رتبه بندی آژانس کیفیت سنجی مالزی در سال ۲۰۰۹ به دلیل داشتن موسسات آموزش عالی مالزی (SETARA ’۰۹)به عنوان ‘Tier 5: Excellent’ شناخته شده است ، این مدرک کیفیت آموزش و یادگیری را در سطح کارشناسی در دانشگاه ها و کالج دانشگاه ها در مالزی می سنجد .

شاخص ترین مرحله تاریخ تاسیس تیلور تاکنون در ۲۹ سپتامبر ۲۰۱۰ اتفاق افتاده است ، درست زمانیکه این مرکز به طور رسمی به درجه دانشگاه ارتقاء یافت . این به رسمیت شناختن سکوی پرتابی برای تیلور بود تا به واسطه آن کیفیت محیط آموزشی و یادگیری را افزایش دهد و نیازهای عمومی دانشجویان خود را تامین کند و نیز یک نمایندگی جهانی و منبع درآمدزایی اقتصادی برای مالزی باشد

شعبه Lakeside (کنار دریاچه)دانشگاه تیلور

پردیس دانشگاهی مدرن گرمسیری مالزی

 

تاسیس شعبه Lakeside (کنار دریاچه)۴۵۰ میلیون رینگتی دانشگاه تیلور در ابتدای سال ۲۰۰۷ در واقع بخش بسیار مهم و هیجان آور تاریخ ۴۰ ساله تیلور می باشد ، و تاکید به تعهد بر پیشرفتش یکی از ملزومات این کار است . از سال ۱۹۶۹ که گام های بلندی در راستای ارتقاء این دانشگاه برداشته شده است ، مرحله ساخت این کمپ یکی از برجسته ترین مراحل کل پروژه تیلور می باشد .

خانه های شعبه Lakeside (کنار دریاچه)تماماً تحت برنامه سوم در زیر یک سقف قرار گرفته اند . این پردیس بر روی زمین سرسبز و گرمسیری به مساحت ۲۷ جریب نزدیک Jalan PJS 7/5 قرار دارد، و همچنین توسط دریاچه ای ۵٫۵ جریبی مصنوعی که توسط خودشان ساخته شده است احاطه شده است ، و به موازات آن چشم اندازی از گیاهان دریایی ، درختان و گلها ، و زمین های سرسبز که یک محیط طبیعی و مهیج را در آن نزدیکی ایجاد می کند وجود دارد .

تکمیل پردیس Lakeside (کنار دریاچه)تیلور گام دیگری به سمت درک هدف تیلور برای تبدیل شدن به دانشگاهی که ظرفیتی بیش از ۲۰,۰۰۰ دانشجو دارد می باشد و شهرت آن به دلیل آموزش ممتازش و کیفیت منحصر به فرد تحصیل دانش آموختگانش می باشد .

شعبه Lakeside (کنار دریاچه)دانشگاه تیلور به دلیل چشم انداز و معماری الهام بخش جایزه طلایی و با اعتبار PAM را در سپتامبر ۲۰۱۱ از Pertubuhan Arkitek Malaysia (PAM) ، در گروه ۵ (آموزش) ، دریافت کرده است . جوایز PAM برجسته ترین جوایز معماری در مالزی محسوب می شوند ، و سالانه برای شناخت بهترین آثار معماری در کشور مالزی اهدا می شوند .

 

موسسه معماران مناظر مالزی (ILAM) نیز جایزه ویژه گروه ۳ را به پردیس Lakeside (کنار دریاچه)دانشگاه تیلور تقدیم کردند : جوایز حرفه ای در طراحی و معماری مناظر درجوایز معماری مناظر مالزی سال ۲۰۱۲ (MLAA) . ILAM جوایز سالانه MLAA را به بهترین معماری مناظر از لحاظ ابعاد مختلف صنعتی برای پروژه های تکمیل شده در مالزی و خارج از مالزی اهداء می نماید .

در مجموع با در نظر گرفتن جایزه دریافتی در سال ۲۰۱۱ در مراسم جایزه طراحی داخلی جهانی ، پردیس Lakeside (کنار دریاچه)دانشگاه تیلور اولین وتنها پدیده در مالزی می باشد که در هر سه گروه جوایز ساختمانی به نام طراحی داخلی ، معماری و مناظر موفق به کسب جایزه شده است.

 

معماری : آموزش همراه با طراحی

 

شعبه Lakeside (کنار دریاچه) جدید تیلور ترکیب فلسفه و ارکان آموزش با طراحی های معماری گونه می باشد که در محیط و اجتماع رخ داده است . مشاهده افراد در پس پردیس جدید از رویا پردازی تا واقعیت به سفری می انجامد که گویی شما را با دیدی وسیع به ساختمان موسسه آموزشی می برد .

برنامه انتقال دوره کارشناسی امریکایی (ADP) دانشگاه Taylor’s

برنامه انتقال دوره کارشناسی امریکایی چیست ؟

 

برنامه انتقال دوره کارشناسی امریکایی (ADP) در دانشگاه تیلور یک برنامه انتقال دروس می باشد که واحدهای درسی را در زمینه هایی مانند تجارت ، علوم آماری ، مهندسی ، علوم کامپیوتر ، ارتباطات جمعی ، علوم کاربردی ، روانشناسی ، و علوم انسانی ارائه می دهد .

دانشجویان حدوداً نیمی از دوره تحصیلی خود را در دانشگاه تیلور و نیم دیگر را در دانشگاه انتخابی خود در امریکا می گذرانند ، حدوداً ۴۰ واحد درسی در طول دوره ۴ ساله کارشناسی در نظر گرفته می شود ، که ۲۰ واحد (۶۰ ساعت) در برنامه آموزشی ADP تیلور و ما بقی واحدها در دانشگاه امریکا کامل می شود . از آنجاییکه کل طول دوره اخذ مدرک کارشناسی امریکایی ۴ سال می باشد ، دانشجویان حدوداً ۲ سال ازطول دوره را در دانشگاه تیلور و ۲ سال دیگر را در امریکا می گذرانند ، بنابراین این برنامه شامل گزینه “۲+۲” می شود .

دانشجویان می توانند مستقیماً پس از اخذ مدرک دبیرستان وارد دوره ADP تیلور شوند . گذراندن دوره پیش دانشگاهی پیش از ثبت نام در این دوره ضروری نمی باشد ، اما ، به محض پذیرش در دوره ADP تیلور ، دانشجویان باید از روز اول تحصیل تمرکز خود را بر انتقال دروس به یک دانشگاه ممتاز مورد علاقه خود در امریکا برای سال های بعد تحصیلی خود معطوف کنند .

 

مراحل انتقال  به دانشگاههای امرایکا و کانادا

اداره انتقال دانشگاه ADP تیلور  به بیش از ۲۰۰۰ دانشجوی ADP (متقاضی انتقالی) کمک کرده اند تا به دانشگاه های امریکا ، کانادا و استرالیا بروند . تجربه ۱۵ ساله این دانشگاه به آنها اجازه می دهد که دانشجویان را برای انتخاب دانشگاه مورد نظر راهنمایی نمایند . مراحل این پروسه به شرح زیر می باشد :

 

۱۵ – ۱۲ ماه پیش از تحصیل در امریکا

 • تحقیق بر روی برنامه های کالج ها و دانشگاه های مختلف
 • ثبت نام و آماده شدن برای امتحانات ورودی مورد نیاز

۱۲ – ۱۰ ماه پیش از تحصیل در امریکا

 • انتخابمدارسیکه می خواهید در آنجا تحصیل نمائید
 • به دست آوردن همه اطلاعات لازم و فرم های هر مدرسه
 • برگزاری امتحاناتورودیمورد نیاز

۱۰ – ۸ ماه پیش از تحصیل در امریکا

 • شناسایی مراجع خود و عرضه آنها با فرم های مراجع مورد نیاز ، اگر نیاز باشد .
 • درخواست ریزنمرات از مدرسه
 • نوشتن مقاله درخواست شما (همچنین به عنوان “اظهارات شخصی” شناخته شده است)
 • پس گرفتنامتحاناتورودیاگر نمراترضایتبخش نباشند

۹ – ۶ ماه پیش از تحصیل در امریکا

 • تکمیل درخواست پذیرش
 • تکمیل درخواست محل اقامت
 • ارسال تمامی مدارک

نکته : در برخی دانشگاه ها دانشجویان باید حداقل یک سال پیش از پذیرش اقدام به اخذ پذیرش نمایند .

 

۳ ماه پیش از تحصیل در امریکا

 • درخواست صدور ویزای دانشجویی
 • آماده کردن مقدمات سفر برای زمانی که به ایالات متحده آمریکا می رسند

۱ -۳  ماه پیش از تحصیل در امریکا

 • ارائه نامه پذیرش دانشگاه و انتقال ارزیابی به مرکز قرار گیری دانشگاه ADP تیلور
 • ارائه فرم های فارغ التحصیلی و اجازه نامه به دفتر برنامه

 

مرکز منابع دانشگاه

دانشگاه تیلور دارای مرکز منابع فشرده ای می باشد که اطلاعاتی درمورد صدها دانشگاه در امریکا دارد که این اطلاعات شامل دروس ارائه شده ، امکانات ، رنکینگ ها و هزینه های دروس می باشند . مشاوران فداکار و دلسوز مربوط به امور جایگیری دانشجویان به آنها کمک می کنند تا در دانشگاه خارجی مورد نظر مشغول به تحصیل شوند .علاوه بر آن ، توصیف کردن و مشاوره دادن به طور منظم صورت می گیرد تا اطلاعات مورد نظر نیازمندیهای دانشگاه های مقصد مشخص گردد .

 

ملاقات نمایندگان دانشگاه

هر ترم بخش Taylor’s ADP نمایندگانی را از دانشگاه انتخاب می نماید که به دانشگاه های خارج از مالزی بروند و دانشجویان را ببینند . دانشجویان باید این فرصت را غنیمت شمرده و تمامی نیازهای خود را مطرح نمایند تا مراحل انتقالی انجام شود.

دانشگاه های استرالیا (ADP)

دانشگاه های استرالیا

دانشجویان دانشگاه تیلور همچنین پس از تکمیل کردن حداقل ۱ سال در مالزی با موفقیت به دانشگاه های استرالیایی انتقال می یابند . تقریباً در تمامی موارد ، دانشجویان ADP ، ۲ سال دیگر را در استرالیا برای تکمیل کردن مدرک کارشناسی پس از ADP می گذرانند ، البته بستگی به نیازمندیهای اصلی آنها دارد .

در پایین اسامی چند دانشگاه مشهور ذکر شده است ، و در حالیکه گزینه های زیادی برای دانشجویان وجود دارد ، انتقال دروس بر اساس موارد ذکر شده ، بسته به تعداد واحدهای مورد نیاز برای انتقال ، معدل دانشجویان ، مهارت زبان انگلیسی و دروس گذرانده شده در Taylor’s ADP صورت می گیرد . به دانشجویان توصیه می شود به وب سایت دانشگاه های مورد نظر بروند و از نیازمندیهای ورود به این دانشگاه ها و شهریه و هزینه های به روز باخبر شوند .

 

دانشگاه های استرالیایی مشهور

 

University of South Australia (UniSA

RMIT University

LaTrobe University

University of Western Australia

Queensland University of Technology (QUT

University of Queensland

Edith Cowan University

Adelaide University

University of New South Wales (UNSW

Monash University

University of Melbourne

University of Technology, Sydney (UTS

 دانشگاه های آمریکا (ADP)

 

دانشگاه های آمریکا

دانشگاه های زیادی وجود دارند که دانشجویان تیلور را برای انتقال می پذیرند ، و در طول همه این سالها میزان موفقیت جایگزینی دانشجویان در سطح بسیار بالایی قرار داشته است . عوامل زیادی انتخاب دانشجویان را در تعیین دانشگاه مورد نظر تحت تاثیر قرار می دهد . این عوامل شامل موارد زیر می باشند :

پیشینه تحصیلی دانشجو (دروس گذرانده شده ، واحدهای اخذ شده و معدل)

آزمون پذیرش کالج (SAT)

مهارت زبان انگلیسی (TOEFL iBT)

شهریه و هزینه ، اتاق و تغذیه

موقعیت

آب و هوا

ایالت در مقابل مدارس خصوصی

دلایل شخصی مانند خانواده، همکلاسی ها

در حالیکه دانشجویان می توانند به طور موفقیت آمیز به بسیاری از دانشگاه های امریکا بروند،در پایین تعدادی از دانشگاه های مشهور امریکا ذکر شده است . از آنجاییکه گزینه های بسیاری وجود دارد ، به دانشجویان توصیه می شود به وب سایت دانشگاه های مورد نظر بروند و از نیازمندیهای ورود به این دانشگاه ها و شهریه و هزینه های به روز باخبر شوند .

دانشگاه های مشهور امریکا که دانشجویان Taylor’s ADP می توانند به آنجا انتقال یابند

 

دانشگاه های غرب امریکا

 

California State University – Fresno

California State University – Fullerton

Chapman University *

Colorado State University *

Colorado School of Mines *

Hawaii Pacific University

Montana State University

Oregon State University

Pepperdine University

San Diego State University

San Francisco State University

San Jose State University

Seattle University

Stanford University

University of Colorado – Boulder

University of Denver

University of Hawaii — Manoa

University of Idaho

University of Montana-Missoula

University of Oregon

University of San Francisco

University of Southern California

University of Washington – Seattle *

 

 

دانشگاه های جنوب غرب امریکا

Oklahoma City University

Oklahoma State University

Northern Arizona University

Texas A&M University *

University of Houston

University of Central Oklahoma

University of Oklahoma

University of Texas (various campuses

 

دانشگاه های جنوب امریکا

Embry- Riddle Aeronautical University *

Florida State University

Georgia Institute of Technology *

Louisiana State University – Baton Rouge

Mississippi State University

North Carolina State University *

Old Dominion University

Tennessee Technological University

University of Arkansas

University of Georgia

University of Kentucky

University of Mississippi

University of South Alabama

University of Virginia *

West Virginia University

 

دانشگاه های غرب میانه امریکا

Bemidji State University

Drake University *

Illinois Institute of Technology *

Indiana University – Bloomington *

Indiana University Purdue University – Indianapolis

Iowa State University *

Kansas State University

Marquette University *

Michigan State University *

Michigan Technological University

Minnesota State University (various campuses

Northern Illinois University

Northwood University

Ohio State University *

Ohio University *

Purdue University – West Lafayette *

South Dakota State University

St. Cloud State University

University of Illinois – Urbana *

University of Iowa *

University of Kansas

University of Michigan – Ann Arbor *

University of Minnesota – Twin Cities *

University of Missouri – Columbia *

University of Nebraska – Lincoln *

University of Northern Iowa

University of Wisconsin – Madison *

Winona State University

 

ودانشگاه های آتلانتیک New England

Boston University *

Brown University

Columbia University

Cornell University

Fairleigh Dickinson University

New York University *

Pennsylvania State University *

Rochester Institute of Technology

Rutgers, The State University of New Jersey

Syracuse University *

Temple University *

Towson University

University at Buffalo – SUNY *

University of Delaware

University of Maryland – College Park *

University of Massachusetts

University of Pennsylvania

 

دانشگاه های کانادا (ADP)

 

دانشگاه های کانادا

همکاری تیلور با دانشگاه های کانادایی شامل طیف وسیعی از رشته ها می شود. این نوع انتقال جذاب به نظر می رسد ، که دلیل آن کیفیت آموزش دانشگاه های کانادایی و هزینه پایین تر آنها نسبت به برخی دانشگاه های امریکا می باشد . در بیشتر موارد ، دانشجویان ADP  حداقل ۲ سال را در کانادا برای کامل کردن مدرک کارشناسی خود می گذرانند .

در پایین اسامی چند دانشگاه مشهور ذکر شده است ، و در حالیکه گزینه های زیادی برای دانشجویان وجود دارد ، انتقال دروس بر اساس موارد ذکر شده ، بسته به تعداد واحدهای مورد نیاز برای انتقال ، معدل دانشجویان ، مهارت زبان انگلیسی و دروس گذرانده شده در Taylor’s ADP صورت می گیرد . به دانشجویان توصیه می شود به وب سایت دانشگاه های مورد نظر بروند و از نیازمندیهای ورود به این دانشگاه ها و شهریه و هزینه های به روز باخبر شوند .

 

دانشگاه های کانادایی مشهور

 

Memorial University of Newfoundland

Simon Fraser University

University of New Brunswick

Trent University

University of Lethbridge

University of Victoria

University of Waterloo

University of Windsor

University of Winnipeg

University of British Columbia

University of Toronto

University of Alberta

University of Saskatchewan

York University

Carleton University

Dalhousie University

 

شروع ترم (ADP) دانشگاه Taylor’s

 

شروع ترم ۲۰۱۴ ADP تیلور

 

۲۱ ژانویه ، ۲۰۱۴

۲۷ می ، ۲۰۱۴

۹ سپتامبر ، ۲۰۱۴

 

ترم های آموزشی ۲۰۱۴

 

ترم های ADP تقویم آموزشی دانشگاه امریکایی را با یک ترم طولانی در ابتدا و در پایان سال (۱۵ هفته) ، و یک ترم کوتاه تر در طول ماه های تابستان امریکایی (۱۲ هفته) دنبال می کنند .

یک درس ۳ واحدی ۴۲ ساعت ، و یک درس ۵ واحدی ۷۰ ساعت ، در حالیکه یک درس ۴ واحدی علوم ۴۲ ساعت دستورالعمل های کلاسی و ۲۲ ساعت آزمایشگاه در طول یک ترم زمان می برد .

از جمله نیازمندیهای مدرک کارشناسی کامل کردن ۴۰ درس و در مجموع ۱۲۰ تا ۱۳۰ واحد درسی می باشد . بیشتر دانشجویان ۲۰ درس را در ADP تیلورمی گذرانند و بین ۵۵ تا ۶۵ واحد درسی را تا قبل از انتقال به دانشگاه مورد نظر خود برای کامل کردن نیازمندی های مدرک خود می گذرانند .

 

ترم زمستان ۲۰۱۴ تابستان ۲۰۱۴ پاییز ۲۰۱۴
۱ ۲۱ ژانویه – ۱۰ می ۲۰۱۵ ۲۷ می – ۲۳ آگوست ۲۰۱۵ ۹ سپتامبر – ۲۰ دسامبر ۲۰۱۵
۲ ۲۷ می – ۲۳ آگوست ۲۰۱۵ ۹ سپتامبر – ۲۰ دسامبر ۲۰۱۵ ۲۰ ژانویه – ۹ می ۲۰۱۴
۳ ۹ سپتامبر – ۲۰ دسامبر ۲۰۱۵ ۲۰ ژانویه – ۹ می ۲۰۱۴ ۲۶ می – ۲۲ آگوست ۲۰۱۴
۴ ۲۰ ژانویه – ۹ می ۲۰۱۴ ۲۶ می – ۲۲ آگوست ۲۰۱۴ ۸ سپتامبر – ۱۹ دسامبر ۲۰۱۴
۵ ۲۶ می – ۲۲ آگوست ۲۰۱۴ ۸ سپتامبر – ۱۹ دسامبر ۲۰۱۴ ۱۹ ژانویه – ۸ می ۲۰۱۵
۶ ۸ سپتامبر – ۱۹ دسامبر ۲۰۱۴ ۱۹ ژانویه – ۸ می ۲۰۱۵ ۲۵ می – ۱۴ آگوست ۲۰۱۵

 

 

ترم ژانویه / سپتامبر – ۱۵ هفته

ترم می – ۱۲ هفته

 

شهریه دانشجویان بین المللی

 

شهریه ثبت نام (یک بار ، غیر قابل برگشت)               ۱,۶۵۰ رینگت           ۵۷۷ دلار

 

دیگر هزینه ها به صورت زیر می باشد :

شهریه تحصیل         برای هر واحد درسی                ۶۴۵ رینگت                ۲۲۷دلار

هزینه منابع           برای هر درس                          ۳۷۰ رینگت                ۱۳۰ دلار

شهریه آزمایشگاه علوم        برای هر واحد علوم         ۲۷۰ رینگت                 ۹۵ دلار

شهریه سالانه دانشجویان بین المللی                  ۱۶۰۰ رینگت           ۲۸۱ دلار(قابل پرداخت در هر دو ترم)

Coat آزمایشگاه و عینک ایمنی                              ۵۵ رینگت                   ۱۹ دلار

 

 

شهریه و هزینه های ترم اول

 

 

دروس زمستان / پاییز تابستان
علوم کاربردی ۱۳,۸۷۵ رینگت (۱۵ واحد) ۴,۸۶۸ دلار ۱۱,۵۷۰ رینگت (۱۲ واحد)  ۴,۰۶۰ دلار
علوم کامپیوتر ۱۳,۸۷۵ رینگت (۱۵ واحد) ۴,۸۶۸ دلار ۱۱,۵۷۰ رینگت (۱۲ واحد)  ۴,۰۶۰ دلار
مهندسی ۱۳,۸۷۵ رینگت (۱۵ واحد) ۴,۸۶۸ دلار ۱۱,۵۷۰ رینگت (۱۲ واحد)  ۴,۰۶۰ دلار
تجارت ۱۲,۵۸۵ رینگت (۱۳ واحد) ۴,۴۱۶ دلار ۱۰,۲۸۰ رینگت (۱۰ واحد)  ۳,۶۰۷ دلار
علوم آماری ۱۳,۸۷۵ رینگت (۱۵ واحد) ۴,۸۶۸ دلار ۱۱,۷۵۰ رینگت (۱۲ واحد)  ۴,۰۶۰ دلار
روانشناسی ۱۱,۶۷۰ رینگت (۱۲ واحد) ۴,۰۹۵ دلار ۹,۳۶۵ رینگت (۹ واحد)     ۳,۲۸۶ دلار
علوم انسانی / علوم اجتماعی ۱۲,۵۸۵ رینگت (۱۳ واحد) ۴,۴۱۶ دلار ۱۰,۲۸۰ رینگت (۱۰ واحد)  ۳,۶۰۷ دلار

 

شهریه و هزینه کلی ۶ ترم تحصیل با گذراندن ۶۵ واحد تقریباً ۵۵,۳۶۵ رینگت (۱۹,۴۲۷ دلار) می باشد .

(شامل هزینه ثبت نام دانشجویان بین المللی ، هزینه سالیانه دانشجویان بین المللی ، شهریه تحصیلی ، هزینه منابع و هزینه دو آزمایشگاه علوم می باشد)

 

تعداد واحدهای درسی بستگی به تعداد دروس انتخاب شده توسط دانشجو دارد .

فلسفه آموزشی برنامه (ADP) دانشگاه Taylor’s

 

فلسفه آموزشی برنامه ADP

فلسفه آموزشی این دانشگاه به طور کامل با ظرفیت های فارغ التحصیلی که همزمان با انتقال دانشجویان به دانشگاه های خارج از کشور مالزی مورد هدف می باشند سازگاری دارند .

Taylor’sاز زمانی که دانشجویان را به دانشگاه های امریکا منتقل می کند در این زمینه پیشگام می باشد . کیفیت ، مهارت و ADP

و درکی که یک دانشجو در طول برنامه ADP گسترش می دهد شامل مهارتهای رفتاری ، شناختی و ارتباطی می باشد . این مهارتها را توانایی های فارغ التحصیلان ADP می گویند . در پایین لیستی از مهارت هایی که فارغ التحصیلان در طول برنامه ADP کسب می کنند آمده است .

 

مهارتهای شناختی

 • استفاده از تئوری ها در برنامه های عملی
 • توانایی درک منتقدانه طیف وسیعی از ادبیات
 • توانایی تجزیه و تحلیل مسائل پیچیده و کوچک کردن و تبدیل آنها به مسائل ساده تر

 

مهارت های بین فردی و درونی

 • توانایی تقدیر اهمیت کار گروهی ، همکاری تیمی و مسئولیت های فردی
 • توانایی تقدیر قدرت هماهنگی و پویایی در کار گروهی
 • آگاهی از بی عدالتی در میان گروه های مختلف اجتماعی
 • قادر به تشخیص ویژگی های یک رهبر خوب
 • به عنوان یک رهبر، قادر به نمایندگی کردن و به اشتراک گذاری حجم کار
 • قادر به قرار دادن یک ذهن برای تکمیل یک موضوع پیچیده با گروهی از مردم

 

مهارت های ارتباطی شفاهی و کتبی

 • قادر به برقراری ارتباط موثر با مخاطبان در زمینه های گوناگون
 • چشم انداز جهانی
 • قادر به کار با مردم در زمینه های مختلف
 • قادر به اشتراک گذاشتن ایده ها و گوش دادن به دیدگاه های مختلف
 • آگاه و حساس به تفاوتهای بین فرهنگی
 • قادر به ارائه نظرات و بیان دیدگاه ها از دیدگاه جهانی

 

مهارت های داده کاوی

قادر به پیدا کردن اطلاعاتی که شناخته شده نیست

قادر به ترکیب کردن مقادیر زیادی از اطلاعات

ACCA دانشگاه Taylor’s
 

معرفی دوره  ACCA

ACCA یک مدرک حرفه ای بین المللی شناخته شده می باشد . ACCA یکی از بزرگترین گروه های حسابداری بین المللی می باشد که به سرعت پیشرفت کرده است و امروزه ۲۹۶،۰۰۰ دانشجو و ۱۱۵،۰۰۰ عضو در ۱۷۰ کشور با شبکه گسترده ای از دفتر اداری و مراکز در ۸۰ کشور دارد .

·مدرک ACCA در سراسر دنیا شناخته شده می باشد و فارغ التحصیلان آن می توانند در سنگاپور ، چین ، هنگ کنگ ، انگلستان و کشورهای دیگر مشغول به کار شوند .

·مدرک ACCA توسط موسسه مالایی حسابداران (MIA) به عنوان یکی از نیازمندی های عضویت MIA به عنوان حسابدار شناخته شده در مالزی مورد استفاده قرار می گیرد .

·دانشجویان ACCA در حالیکه در رشته ACCA تحصیل می کنند یک مدرک کارشناسی (کارشناسی حسابداری کاربردی – دانشگاه Oxford Brookes ، UK) دریافت می کنند .

 

سطح حرفه ای ACCA
شروع ترم ژانویه ۲۰۱۵
شهریه تحصیلی Full Course (FC) Bridging Course (BC) Intensive Revision

Course (IRC)

واحدهای ضروری رینگت دلار رینگت دلار رینگت دلار
مدیریت ، ریسک و اخلاق ۱,۴۰۰ ۴۹۱ ۹۸۰ ۳۴۴ ۴۵۰ ۱۵۸
گزارش شرکتی ۱,۴۰۰ ۴۹۱ ۹۸۰ ۳۴۴ ۴۵۰ ۱۵۸
تجزیه و تحلیل تجارت ۱,۴۰۰ ۴۹۱ ۹۸۰ ۳۴۴ ۴۵۰ ۱۵۸
واحدهای اختیاری رینگت دلار رینگت دلار رینگت دلار
مدیریت مالی پیشرفته ۱۴۰۰ ۴۹۱ ۹۸۰ ۳۴۴ ۴۵۰ ۱۵۸
مدیریت اجرایی پیشرفته ۱۴۰۰ ۴۹۱ ۹۸۰ ۳۴۴ ۴۵۰ ۱۵۸
مالیات پیشرفته ۱۴۰۰ ۴۹۱ ۹۸۰ ۳۴۴ ۴۵۰ ۱۵۸
بیمه و ممیزی پیشرفته ۱۴۰۰ ۴۹۱ ۹۸۰ ۳۴۴ ۴۵۰ ۱۵۸

 

 

 سایر هزینه ها مبلغ (رینگت(
هزینه ثبت نام (سال اول) ۱,۶۵۰
هزینه های متفرقه (تنها یکبار پرداخت می گردد) ۱۰۰
هزینه ثبت نام – برای ترم های بعدی (پس از ۱ سال) ۵۰
هزینه گرفتن مرخصی (برای هر واحد درسی) ۵۰

 

معرفی دانشکده های دانشگاه Taylor’s

دانشکده حقوق دانشگاه تیلور

بازنگری

دانشکده حقوق دانشگاه تیلور متعهد می باشد که آموزش دانشجویان را در محیطی رقابتی و مهیج فراهم آورد و در عین حال نیازهای آموزشی آنها را برطرف سازد . این دانشکده با تکیه بر اعتبارش به عنوان یکی از اولین دانشکده های حقوق ، مسئولیت خود را برای آموزش اعضاء آتی حرفه حقوق به طور جدی دنبال می کند .در این دانشکده با وجود تجربه آموزشی که به سال ۱۹۹۲ بر می گردد ،می توانید تحصیل در محیطی دوستانه و جذاب را تجربه نمائید .

دلیل انتخاب رشته حقوق در تیلور چیست ؟

هدف این دانشگاه ارائه آموزش کلی حقوق و فوانین ومقررات می باشد ، و طوری به آنها آموزش داده می شود که بتوانند واقعیت های مشاغل اینده خود را درک کنند .

دانشکده مهمانداری ، توریسم و هنرهای آشپزی

بازنگری

این دانشکده بزرگترین و قدیمی ترین موسسه مهمانداری ، توریسم و هنرهای آشپزی در آسیای جنوب شرقی می باشد . با وجود چنین دانشکده ای متخصصان برجسته بزرگترین و زود بازده ترین صنعت دنیا در اینجا گرد هم آمده اند .

این دانشکده برنده جایزه پلاتینی مهمانداری آسیا (HAPA) در سال های ۲۰۰۸ / ۲۰۰۷ و همچنین جایزه با اعتبار آموزش ممتاز مهمانداری در سال ۲۰۱۲ – ۲۰۱۰ و برنده جایزه طلایی سال ۲۰۰۸ در گروه آموزش و تعلیم توسط انجمن مسافرتی Pacific Asia(PATA) می باشد .

دلیل انتخاب رشته مهمانداری و توریسم در تیلور چیست ؟

می توانید با در نظر گرفتن بیش از ۲۰ سال تجربه آموزشی با پیشینه بسیار دربزرگترین و قدیمی ترین موسسه مهمانداری ، توریسم و هنرهای آشپزی از آموزش های مفید آن بهره مند شوید .

دانشکده طراحی

بازنگری

هدف این دانشکده استخدام طراحان مدرنی می باشد که راه حل های منحصر به فردی را برای برطرف ساختن نیازهای مشتریان ارائه می دهند و همچنین به موضوعات مربوطه پاسخ می گویند . طراحی چیزی فراتر از یک تئوری می باشد . همچنین یکی از اجزای اجتناب ناپذیر تمامی مشاغل ، و دلیل استراتژی های سرمایه گذاری و باعث بالابردن ارزش محصولات و خدمات تجاری می شود .

دلیل انتخاب دانشکده طراحی در تیلور چیست ؟

تجارب عملی مهم ترین بخش آموزش طراحی می باشد . یکی از دلایل حمایت های رشته طراحی در این دانشکده توسط طیف گسترده ای از سمینارها ، کارگاه ها ، کنفرانس های متخصصین مجرب ، نمایشگاه ها و سفرهای آموزشی همین تجارب عملی می باشد . ترکیب تمامی این برنامه ها همراه با یک تئوری عمیق ، شما را برای ارائه یک پورتفولیوی بسیار قوی از کارهای طراحی خود آماده می سازد که همین رزومه کاری قوی ، شما را برای مشاغل بسیار خارق العاده و همچنین تحصیلات عالی در رشته طراحی آماده می کند .

دانشکده معماری ، سازه و طراحی

بازنگری

این دانشکده یکی از برترین دانشکده های با پیشینه تاسیس سنتی ممتاز می باشد . با وجود پیشقدمی در کیفیت بالای دروس ، مجرب و آموزش و یادگیری خلاقانه ، دانشجویان را تجهیز می کنند تا آموزش حرفه ای را در دانشکده مورد علاقه خود دست پیدا کنند .

دلیل انتخاب دانشکده معماری ، سازه و طراحی در تیلور چیست ؟

دانشگاه تیلور با بیش از ۱۰ سال تجربه در ارائه آموزش ممتاز در رشته طراحی و ساخت وساز به عنوان یکی از گزینه های پر طرفدار دانشجویانی که مشاغل مورد علاقه خود را در زمینه معماری و ارزیابی کمیت دنبال می کنند می باشد .

دانشکده تجارت دانشگاه تیلور

بازنگری

با ارائه نظریات منحصر به فرد دانشگاه تیلور در زمینه تجارت ، دانشجویانی در این دانشکده تربیت می شوند که همیشه آماده رویارویی با دنیای تجارت را دارند . تاکید بر آموزش مرتبط با صنعت و طیف وسیعی از رشته های با کیفیت مربوط به تجارت منجر به تقاضای وسیع دانشجویان در این دانشکده می شود ،اکثر این دانشجویان بلافاصله پس از فارغ التحصیلی استخدام می شوند .

دلیل انتخاب دانشکده تجارت در تیلور چیست ؟

تمرکز بر پیشینه تجربیات این دانشکده را قادر می سازد تا پیشگامان برتری را در زمینه تجارت پرورش دهد . در دانشکده تجارت تیلور ، از ارائه رشته های شناخته شده بین الملی ، محیط آموزش و یادگیری کلی و یک ارتباط قوی با جامعه تجارت بهره مند می شوید و لذت می برید .

دانشکده ارتباطات

بازنگری

این دانشکده با ارائه استراتژی های ارتباطات قوی در صنعت ارتباطات به خود می بالد . با ارائه دروس جامع و کامل که برای ایجاد تعادل ما بین دروس تئوری و عملی به دقت طراحی شده است ، فارغ التحصیلان ممتازی را که آماده ورود به بازار کار می باشند را پرورش می دهد .

دلیل انتخاب دانشکده ارتباطات در تیلور چیست ؟

در دانشکده ارتباطات دانشگاه تیلور، با آموزش بسیار وسیعی در زمینه ارتباطات که دانشجویان را برای ورود به دنیای رقابتی و سودمند ارتباطات آماده می سازد آشنا می شوید . در محیطی مشغول به تحصیل می شوید که تمرکز بر نظریه کلی و دانشجو محور در زمینه یادگیری و پیشرفت دانشجویان مد نظرآن می باشد .

دانشکده محاسبات و فن آوری اطلاعات

بازنگری

این دانشکده متعهد به پرورش متخصصین شایسته در زمینه محاسبات برای صنعت پویایICT می باشد . با وجود طیف وسیعی از رشته ها که بر آموزش عملی و رابطه نزدیک این دانشکده با صنعت تاکید دارد ، دانشجویان را با علوم و مهارت های مرتبط تجهیز کرده ، و آنها را آماده می سازد تا به سرعت خود را با پیشرفت های دورنمای ICT که به سرعت تغییر می کند سازگار نمایند .

دلیل انتخاب دانشکده محاسبات در تیلور چیست ؟

رشته های ارائه شده در دانشکده محاسبات و فن آوری اطلاعات شیوه تدریس در دانشگاه RMIT استرالیا را پیش می گیرند و با همان استانداردهای بالا که در استرالیا تدریس می شوند در اینجا نیز ارائه می شوند . فارغ التحصیلان این دانشکده مورد توجه صنعت قرار می گیرند و شرکت هایی که در زمینه های بانکی و مالی ، تجارت ، ساخت و ارتباطات از راه دور کار می کنند همیشه در جستجوی این فارغ التحصیلان می باشند .

 

تلفن تماس مستقیم  و تلگرام کارشناسان ما :

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

تلفن تماس:

+۹۸۹۱۲۲۳۱۸۸۰۵
+۹۸۹۳۵۶۶۶۸۸۰۵

 

.جوابگویی در ساعات اداری و از ساعت ۹:۳۰ الی ۱۷:۳۰ هر روز به غیر از پنج شنبه که از ساعت ۹:۳۰ الی ۱۴:۳۰ می باشد

.مشاوره حضوری فقط با تعیین وقت قبلی امکانپذیر می باشد*

 

Join Us at our Telegram Channel (کانال تلگرام ما)-> https://t.me/Phartakgroup 

Join Us at our Instagram Page ( صفحه اینستاگرام ما) -> https://www.instagram.com/Phartakgroup

Join Us at our Facebook Page (صفحه فیس بوک ما)  -> https://facebook.com/Phartakgroup

Join Us at our Twitter Page (صفحه تویتر ما)-> https://twitter.com/Phartakgroup

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Website is Protected by WordPress Protection from eDarpan.com.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.