UKM-Universiti Kebangsaan Malaysia

امتیاز دانشگاه
رتبه کل
  • رتبه جهانی
  • رتبه در دانشگاههای مالزی
  • سطح آموزشی
  • موقعیت دانشگاه

 


 

معرفی دانشگاه UKM

تاریخچه دانشگاه UKM

دانشگاه UKM (يو كي ام) دانشگاهيست براي آنها كه تحصيل را وسيله اي براي رسيدن به اهداف عاليتر انتخاب مي كنند نه آن دسته از افراد كه دانشگاه را تنها يك هدف مي دانند. آنچهشما امروز انجام مي دهيد در فردايتان تجلي خواهد كرد.

نظريه و ايده تاسيس دانشگاه UKM (يو كي ام) براي اولين بار قبل از سال ۱۹۲۰ مطرح شد. دانشگاهي كه بتواند كليه نيازهاي آموزشي را رفع نموده و توانايي پيشرفت داشته باشد. مي توان گفت كه اين ايده در طي سي سال توسعه و گسترش يافت.

دانشگاه UKM (يو كي ام) در شرايط سخت از افكار و ديدگاههاي بسته مردم آغاز به كار كرد. با وجود چنين شرايطي دانشگاه UKM (يو كي ام) توانست به تقويت عمليات پژوهشي و تضمين كيفيت در عرصه هاي بين المللي بپردازد و محور و اصول اين تلاشها در راستاي دستيابي به تحقيقاتي كامل و ارزنده پايه گذاري شده است.

دانشگاه UKM (يو كي ام) از سال ۲۰۰۱ تا سال ۲۰۰۵ با موفقيتي چشمگير بيش از ۵۰ ميليون دلار از بورسيه هاي تحقيقاتي را كسب كند كه نشان از پايه گذاري اصولي و قدرتمند پژوهش و تحقيقات در دانشگاه UKM (يو كي ام) است. موسسه جهش ژنوم مالزي در دانشگاه UKM (يو كي ام) در ۲۸ آوريل ۲۰۰۶ بوسيله رئيس جمهور مالزي گواهي  ديگر بر قدرت بي نظير تحقيقاتي دانشگاه UKM (يو كي ام) در زمينه ژنوميك و ميكروبيولوژي است. پرسنل با تجربه، مطالعات جامع و وسيع، تجهيزات و امكانات تحقيقاتي، شيوه هاي متنوع و گوناگون و در نهايت ارزيابي خلاقيتهاي مختلف، چندي از ويژگيهاي خاص دانشگاه UKM (يو كي ام)UKM است.

دانشگاه UKM (يو كي ام)  يك محيط عالي براي شماست كه مي خواهيد قابليت خود را در زندگي نشان دهيد و در شغل و حرفه انتخابي آينده تان بدرخشيد.

دانشگاه UKM (يو كي ام) با تاريخچه اي طولاني پذيراي گرم و صميمانه دانشجويان سراسر دنياست و تا به امروز شامل  ۱۱ دانشكده و ۹ موسسه تحقيقاتي يك بيمارستان آموزشي ((HUKM و ۱۴ مركز آموزشي است و در حال حاضر ۱۹۳۷ دانشجو در مقطع كارشناسي ۷۴۷۳ دانشجو در مقطع كارشناسي ارشد و ۱۰۲۷ دانشجو خارجي از ۳۵ كشور مختلف در حال تحصيل مي باشند.

کمپ های دانشگاه UKM

كمپ اصلي دانشگاه UKM (يو كي ام) در Bangi در حدود ۳۵ كيلومتري جنوب كوالالامپور و در ميان دره اي سرسبز و زيبا  واقع شده است. ساختمانهاي كمپ  با طراحي زيبا در ميان جنگلي انبوه پراكنده شده اند.

مراكز خدماتي نظير كتابخانه، مركز دانشجويي، سوپر ماركت، بانك و كتابفروشي ها  در مركز كمپ واقع شده اند. ساختمان اصلي دانشگاه UKM (يو كي ام) به كتابخانه و مركز دانشجويي متصل است. بخش اصلي ساختمان دانشگاه UKM (يو كي ام)در تالار بزرگي واقع شده است كهTun Abdul Razak Chancellory Hall (DECTAR) ناميده مي شود.

مسجدي مجلل در قسمت ورودي دانشگاه UKM (يو كي ام)واقع شده است. مسجد به عنوان  مكاني براي بندگي و پرستش خداوند در زندگي بسيار مهم است و وجود اين بخش نقش دانشگاه UKM (يو كي ام)را در ارائه آموزشهاي بي نظير يادآوري مي كند. ضمن اينكه وجود هر دو مكان  شاهدي از ارتباط ميان دانش و فلسفه  مي باشد. ” تركيبي از اعتقاد به خدا و آموزشهاي مفيد و پيوستگي ميان تئوري و عمل اساس پيشرفت در دانش، آموزش جامعه و رشد و توسعه دانشگاه است.”

دانشكده هاي پزشكي، دندان پزشكي، علوم وابسته به بهداشت در كمپ كوالالامپور واقع شده اند. علاوه بر آن از  سال ۱۹۹۷ اين دانشگاه، آموزش علوم پزشكي را در بيمارستاني كه HUKM ناميده مي شود آغاز كرده است.

معرفی مرکز تحصیلات تکمیلی:

اعطاء مدارك، كارشناسي ارشد و دكترا به دانشجويان در برنامه آموزشي تحصيلات تكميلي دانشگاه UKM (يو كي ام)بعد از ساخته شدن مركز تحصيلات تكميلي در تاريخ ۱۸ مي سال ۱۹۷۰ آغاز شد. اولين دانشجويان در سال ۱۹۷۳ و در مقطع كارشناسي ارشد از دانشگاه UKM (يو كي ام) فارغ التحصيل شدند.

از آن زمان به بعد تقاضا براي تحصيلات تكميلي در رشته هاي اقتصاد، مطالعات اسلامي، علوم آموزشي، علوم پايه، علوم پزشكي، مديريت، علوم فني مهندسي، علوم اجتماعي و منابع انساني، زبان، ادبيات و فرهنگ  افزايش يافت.

بنابراين در  ماه جون ۱۹۸۳، دانشگاه UKM (يو كي ام)مركزي براي مديريت فارغ التحصيلان بنا كرد و هدف اصلي از ايجاد اين مركز هماهنگي، توسعه و افزايش برنامه هاي تحصيلات تكميلي  بود.

قوانين و مقررات اجرايي در دانشگاه UKM (يو كي ام) توسط مجلس سنا تائيد مي شود و اين  در حالي است كه رئيس مركز تحصيلات تكميلي  مسئول اجراء،  مديريت و هماهنگي اين قوانين با برنامه هاي تحصيلات تكميلي و با همكاري و هماهنگي ساير روساي دانشكده ها، موسسات و مراكز آموزشي مي باشد. در نتيجه متقاضيان  در ارتباط با محيطي هستند كه به آنها اجازه تحقيق و پژوهش مرتبط با تخصصي كه دارند و با زمينه اي از آموزش هاي فكري و عملي داده مي شود.

اطلاعات آماری دانشگاه UKM:

.       وسعت كمپ هاي دانشگاه
كمپ اصلي Bangi ۱٫۱۰۰ هكتار
كمپ كوالالامپور ۲۰ هكتار
كمپ Cheras ( بيمارستان UKM  ) ۲۲ هكتار
۲٫       تعداد دانشجويان ( از ۳۵ كشور مختلف)
دانشجويان  مقاطع كارشناسي ۱۷٫۵۰۰  نفر
دانشجويان مقاطع تحصيلات تكميلي ۵٫۱۰۵    نفر
دانشجويان خارجي ۱٫۳۶۸   نفر
۳٫       فارغ التحصيلان (۲۰۰۷ – ۱۹۷۰ ) در تاريخ ۱۶ آگوست ۲۰۰۷
مقطع كارشناسي ۱۰۳٫۰۶۶ نفر
مقطع كارشناسي ارشد ۱۳٫۰۱۵  نفر
مقطع دكترا ۹۹۴  نفر

 

زندگی دانشگاهی و اداره دانشجویی:

در داخل دانشگاه UKM (يو كي ام)   موسسات و ادارات دانشجويي زيادي وجود دارد. بزرگترين سازمان در دانشگاه UKM (يو كي ام) واحد دانشجويي PMUKM مي باشد. بيشترين تمركز اين موسسات بر روي فعاليتهاي آموزشي، فرهنگي، رفاهي و آسايش اجتماعي، ورزشي و فراهم نمودن امكانات پيشرفته براي دانشجوياني كه به امكانات نياز دارند و در جستجوي آنها هستند. عضو شدن در اين موسسات براي همه امكان پذير است اگرچه در بعضي از اين موسسات محدوديت ثبت نام وجود دارد. اطلاع رساني در مورد آگهي ها و خبرها به دانشجويان از طريق  تابلوهاي  اعلانات صورت مي گيرد.

در داخل دانشگاه UKM (يو كي ام) موسسات و ادارات دانشجويي زيادي وجود دارد. بزرگترين سازمان در دانشگاه UKM (يو كي ام) واحد دانشجويي PMUKM مي باشد. بيشترين تمركز اين موسسات بر روي فعاليتهاي آموزشي، فرهنگي، رفاهي و آسايش اجتماعي، ورزشي و فراهم نمودن امكانات پيشرفته براي دانشجوياني كه به امكانات نياز دارند و در جستجوي آنها هستند. عضو شدن در اين موسسات براي همه امكان پذير است اگرچه در بعضي از اين موسسات محدوديت ثبت نام وجود دارد. اطلاع رساني در مورد آگهي ها و خبرها به دانشجويان از طريق  تابلوهاي  اعلانات صورت مي گيرد.

خوابگاه ها: 

دانشگاه UKM (يو كي ام) در داخل و خارج دانشگاه واحد هاي اقامتي براي دانشجويان تحصيلات تكميلي فراهم مي كند. تعداد اين واحدها محدود است و اطلاع رساني اوليه در اين رابطه به مركز مديريت تحصيلات تكميلي انجام مي شود.

متقاضيان بايد به اين نكته توجه كنند كه نوع خوابگاه ها در داخل و خارج محوطه دانشگاه UKM (يو كي ام) مي تواند متفاوت باشد.

همه خوابگاهها  در داخل دانشگاه UKM (يو كي ام) بوسيله اداره مربوط به خوابگاه ها مديريت مي شوند. در دانشگاه UKM (يو كي ام) تمامي سالن هاي واحد هاي اقامتي به نام كالج  Kolej  شناخته مي شوند. علي رغم اينكه اين كلمه مفهوم آموزش را مي رساند ولي هيچ ارتباطي با آموزش ندارد. تمامي اين كالج ها به طور كامل با كافه تريا، اتاق ملاقات و اتاق هايي براي خواندن نماز و تماشاي تلويزيون مجهز شده اند. اتاق ها به صورت تكنفره و يا چند نفره كه به صورت مشترك استفاده مي شوند وجود دارند.

دانشگاه UKM (يو كي ام) همچنين تعدادي مجتمع  اقامتي در خارج از دانشگاه كه در نزديكي شهرهاي Bandar Baru Bengi و Kajang هستند را مديريت مي كند. اين مجتمع هاي اقامتي بوسيله مسير هاي اتوبوس تا دانشگاه UKM (يو كي ام) سرويس دهي مي شوند. معمولا بسياري از دانشجويان بين المللي در كالج Taman Tenaga  زندگي مي كنند.

به تمامي دانشجويان در هنگام ورود به دانشگاه UKM (يو كي ام) كتاب راهنماي خوابگاه ها داده مي شود كه در آن اطلاعات كاملي از انواع  واحد هاي اقامتي، هزينه هاي  خوابگاه ها، نحوه اجاره و ساير اطلاعات مربوط به واحد هاي اقامتي را ارائه مي كند. دانشجويان بايد در اين باره با واحد اداري مربوط به خوابگاه ها جهت كسب اطلاعات اوليه و ثبت نام ارتباط برقرار كنند زيرا تعداد اين واحد ها كم و تعداد متقاضي بسيار زياد است. البته تعدادي از دانشجويان واحدهاي اقامتي خصوصي را براي اقامت انتخاب مي كنند و تقريبا بيش از ۸۵ درصد دانشجويان در خوابگاه هاي دانشگاه اقامت دارند.

کتابخانه ها:

Tun Seri Lg يكي از بزرگترين كتابخانه هاي دانشگاهي مالزي است و داراي چندين شعبه است.  اين كتابخانه در كمپ اصلي دانشگاه UKM (يو كي ام) واقع شده كه در حدود۷۲ هزار متر مربع وسعت دارد و يكي از بزرگترين كتابخانه هاي ملي مالزي است. كتابخانه Tune Seri يك مجموعه با بيش از ۱۰۴۷۴۵۰ جلد كتاب و ۱۰۹۲۷۴ مجله علمي دارد. دانشجويان كارشناسي مي توانند ۵ كتاب در مدت دو هفته و كارشناسي ارشد ۱۵ كتاب براي بك ماه به امانت بگيرند. در اين كتابخانه مجموعه وسيعي از كتابها، مجلات، روزنامه ها، مقالات، پايان نامه ها و غيره موجود مي باشد كه با وسايل الكترونيكي و امكانات آموزشي و تحقيقاتي پشتيباني مي شود.

كتابخانهTSL شامل كتابخانه دانشگده پزشكي، حقوق و موسسهMalay World  كتابخانهSivilisation  مي باشد. همچنين بيشتر دانشگده ها كتابخانه هاي كوچكي مربوط به خود دارند. در مجموع كتابخانهTSL يك كتابخانه مركزي و منبع مهم امكانات آموزشي و تحقيقاتي براي جامعه UKM است. دانشگاه همچنين از  تعدادي  كتابخانه خاص نظير: كتابخانه جهاني و تمدن مالايا (PATMA )، كتابخانه حقوق، كتابخانه دكتر عبداللطيف و كتابخانه بيمارستان UKM پشتيباني مي شود. دانشجويان مي توانند به راحتي به اين كتابخانه ها با توجه به شرايط و قوانين موجود در آنها دسترسي داشته باشند

خدمات تفریحی ورزشی:

دانشگاه UKM (يو كي ام) امكانات بي نظيري را به دانشجويان ارائه مي دهد تا بتوانند درسطح  وسيعي از ورزشها فعاليت داشته باشند. كلوبهاي گلف با استاندارد هاي بين المللي نظير باشگاه گلف Danau به همراه ساختماني در زمين گلف كه  داراي  خانه ژيمناستيك، اتاق هاي سمينار، ميزهاي اسنوكر، Karaoke، اتاق تلويزيون، فروشگاههاي ورزشي و يك رستوران مي باشد .

استخر شنا در اندازه استخر المپيك و دو استخر ويژه كودكان نزديك به باشگاه گلف وجود دارد. علاقمندان به بازي تنيس مي توانند از تعداد زيادي ميز تنيس در فضاي باز براي تمرين استفاده كنند. امكانات براي بازيهاي فوتبال، بسكتبال، بدمينتون و Sepak takraw و بازيهاي مخصوص محيط هاي سر پوشيده به راحتي در دسترس مي باشند. يك مسير دو ميداني نيز در دانشگاه UKM (يو كي ام) وجود دارد.

خدمات پزشکی بهداشتی :  

دانشگاه UKM (يو كي ام) خدمات پزشكي و دندانپزشكي وسيعي را با هزينه كم در اختيار دانشجويان و خانواده هاي آنها قرار مي دهد. دكترهاي آقا و خانم  براي مشاوره و درمان به راحتي در دسترس مي باشند. مشاوره در زمينه هاي خاص نياز به گرفتن وقت قبلي دارد. در بسياري از موارد بيماران در مراكز بهداشتي به صورت سرپايي  معالجه مي شوند اگرچه در صورت پيگيري ادامه درمان مي توانيد از بيمارستان دانشگاه در Cheras استفاده كنيد.

خدمات مشاوره ای :

مشاورين ماهر براي كمك به دانشجويان و هدايت آنها در مشكلات و سختيهاي زندگي تحصيلي و زندگي شخصي با ارائه راه حل هاي مختلف به راحتي در دسترس مي باشند.

مراكز مشاوره به دانشجويان در زمينه هايي مانند افسردگي ناشي از دوري از خانواده، برنامه ريزي و مديريت براي استفاده از زمان، مهارتهاي ارتباطي بين فرهنگها، ارتباطات با ديگران، كمك هاي مالي و در زمينه هاي مربوط به مشاوره شغلي كمك  كرده و آنها را در اين زمينه ها راهنمايي مي كنند. دانشجويان در هر زماني مي توانند با مشاورين ارتباط برقرار كنند اما براي مشاوره بهترمي توانند از قبل وقت مشاوره بگيرند.

اگر چه دانشگاه UKM (يو كي ام) اين مركز را جهت رفاه حال دانشجويان و آسان كردن مشكلات روحي و عاطفي آنها فراهم كرده است  اما اين مركز پذيراي دانشجوياني كه حتي از دانشگاه به طور مختصر بازديدي مي كند نيز مي باشد.

خدمات بانکی:

در داخل دانشگاه UKM (يو كي ام) در حدود۵ بانك به نام هاي CIMB، Simpanan Nasional، Muamalat و Rakyat  است كه در ساختمان Unikeb واقع شده اند. CIMB همچنين داراي يك شعبه در ساختمان Pusanika  مي باشد كه  ارائه دهنده خدمات مهم بانكي مي باشد.  اين بانك داراي ماشينهاي خودپرداز بانكي است در حاليكه Islam Bank  ارائه دهنده سرويس هاي ATM در Pusanika و ساختمان مديريت مي باشد. تمامي اين بانكها از روز دوشنبه تا جمعه و از ساعت ۹ صبح تا ۴:۴۵ آماده ارائه خدمات بانكي مي باشند.

رستوران ها و مکان های غذاخوری:

در دانشگاه UKM (يو كي ام) شما درمورد غذا با مشكل بسيار كمي مواجه مي شويد. د ر تمامي سالن ها و خوابگاه ها، كافي تريا وجود دارد. تمامي غذاهاي ارائه شده دردانشگاه بر طبق قوانين اسلامي تهيه شده و حلال مي باشد. يكي از اين مراكز غذا و نوشيدنيها Pusanika  است كه انواعي از غذاهاي محلي مالايي، چيني و هندي با انواعي از طعم هاي مختلف وجود دارد.

براي صرف غذا در ساعات بين كلاس ها، رستورانهاي كوچكي در نزديكي شما وجود دارد. تمامي اين رستورانها سرويس هاي صبحانه و چاي  را ارائه مي دهند. تنها در كافي ترياي College و Pusanika سرويس هاي صرف نهار ارائه مي شود. در هر حال اگر شما  به دنبال چيزي متفاوت هستيد به رستوران KRU مراجعه كنيد و در حاليكه غذايتان را ميل مي كنيد مي توانيد  به تماشاي كلاس هاي گلف بين المللي نيز  بپردازيد.

فروشگاه ها:

دانشگاه UKM (يو كي ام)  داراي دو مركز مهم خريد Pusanika و Unikeb مي باشند .  Pusanika  مكاني براي خريدهاي زندگي دانشجويي است. در داخل اين مكان كتابفروشي دانشگاه فروشگاه عكس، عينك سازي، خياطي و سوپرماركت هاي كوچك وجود دارد. در اين مكان حتي يك مدرسه آموزش رانندگي براي كساني كه تمايل به گرفتن گواهينامه رانندگي مالزيايي  و يا  گذراندن دوره هايي براي  تمرين رانندگي دارند وجود دارد. همچنين شما مي توانيد براي خريد به فروشگاههاي مناطقKajang  و Bandar Baru bangi مراجعه كنيد.

خدمات پستی :

دانشگاه UKM (يو كي ام)  داراي اداره پستي است كه در ساختمان Pusanika واقع شده است و ارائه كننده انواع خدمات پستي در محدوده هاي داخلي و بين المللي  است. همچنين اداره اي چندمنظوره جهت پرداخت صورت حساب ها و كارهاي ثبت نامي و غيره.

خدمات فتوکپی:

دسترسي به اين خدمات در دانشگاه UKM (يو كي ام) بسيار آسان است. به طور كلي اين خدمات به دو طريق در دسترس هستند، در بسياري از دانشكده ها  مفازه هاي كوچك فتوكپي وجود دارد كه در ساعات اداري ارائه دهنده اين خدمات مي باشند. دومين گروه از خدمات  فتو كپي  در كتابخانه حقوق و كتابخانه اصلي دانشگاه UKM (يو كي ام)  قرار دارد. دانشجويان جهت استفاده از خدمات اين ماشينهاي فتوكپي نياز به خريد كارتهاي  پيش پرداخت دارند. به دانشجويان يادآوري مي شود كه اين كار را مطابق قوانين چاپ در مالزي انجام دهند.

معرفي دانشكده هاي دانشگاه UKM

ليست دانشكده هاي دانشگاه UKM
دانشكده علوم بهداشت Allied Health Sciences
دانشكده بازرگاني و اقتصاد Economics and Business
دانشكده دندانپزشكي Dentistry
دانشكده آموزش Education
دانشكده تكنولوژي و علوم اطلاعات Information Science and Technology
دانشكده حقوق Law
دانشكده پزشكي Medicine
دانشكده تكنولوژي و علوم اطلاعات Information Science and Technology
دانشكده علوم زيستي و تكنولوژي Bioscience and Teachnology
دانشكده فيزيك Applied Physics
دانشكده علوم كاربردي Applied Physics
علوم شيمي و صنايع غذايي Chemical Science and Food Technology
دانشكده رياضيات Mathematical Science
محيط زيست و منابع طبيعي Environmental and Natural Resource Science
علوم اجتماعي و علوم انساني Social Sciences and Humanities
 مهندسي و محيط زيست و ساخت Engineering & Built Environment
دانشكده داروسازي Pharmacy
 مهندسي ميكرو و نانو الكترونيك Micro Engineering and Nano Electronics IMEN
مطالعات بين المللي و مالايي Malaysian and International Students  IKMAS
موسسه محيط زيست و توسعه  Environment and Development LESTARI
زيست شناسي پزشكي مولكولي Medical Molecular
پزشكي مولكولي Molecular Medicine
دانشكده سوخت سلولي Fuel Cell Institute
دانشكده مطالعات غرب Occidental Studies
موسسه مطالعات آسياي غربي THE WEST ASIAN STUDIES IKRAB
دانشكده مطالعات آسيا Master and Phd in Asian Studies
دانشكده مطالعات اسلام شناسي Islam Hadhari
موسسه تمدن و جهان مالايي The Malaya world  and Civilization ATMA
زبان و زبان شناسي مالايي Language, Malay Letters and Linguistics
دانشكده مطالعات اسلامي Islamic Studies
 
 

ليست رشته كارشناسي دانشگاه UKM  

ليست رشته كارشناسي دانشگاه UKM
كارشناسي
شهريه كل تحصيل رينگت شيوه تحصيل رشته Program
۴۳,۰۰۰ واحد درسي مديريت بازگاني Bachelor of Business Management
۴۳,۰۰۰ واحد درسي علوم اطلاعات و تكنولوژي Bachelor of Information Science and Technology
 

دانشگاه UKM در كليه مقاطع ( كارشناسي، ارشد، دكترا) مورد تائيد وزارت علوم تحقيقات و فناوري جمهوري اسلامي ايران مي باشد.
ليست رشته ارشد و دكتراي دانشگاه UKM
Faculty of Health Sciences
دانشكده علوم بهداشت
شهريه كل تحصيل رينگت
شيوه تحصيل
رشته
 
Program
دکترا
ارشد
دکترا
ارشد
۳۰,۴۸۵
۱۴,۴۸۵
تحقیق
تحقیق
زيست پزشكي
Biomedical Science
۳۰,۴۸۵
۱۴,۴۸۵
تحقیق
تحقیق
تغذيه
Nutrition
۳۰,۴۸۵
۱۴,۴۸۵
تحقیق
تحقیق
رژيم غذايي
Dietetics
۳۰,۴۸۵
۱۴,۴۸۵
تحقیق
تحقیق
بينايي سنجي
Optometry
۳۰,۴۸۵
۱۴,۴۸۵
تحقیق
تحقیق
زبانشناسی باليني
Clinical Linguistics
Faculty of Economics and Management
دانشكده مديريت و اقتصاد
شهريه كل تحصيل رينگت
شيوه تحصيل
رشته
Program
دکترا
ارشد
دکترا
ارشد
۲۵,۰۸۵
۱۳,۲۸۵
واحد درسی و تحقيق
واحد درسی
اقتصاد مالی
Monetary Economics
تحقیق
تحقیق
۲۵,۰۸۵
۱۳,۲۸۵
واحد درسی و تحقيق
واحد درسی
اقتصاد صنعتی
Industrial Economics
تحقیق
تحقیق
۲۵,۰۸۵
۱۳,۲۸۵
واحد درسی و تحقيق
واحد درسی
اقتصاد عمومی
Public Economics
تحقیق
تحقیق
۲۵,۰۸۵
۱۳,۲۸۵
واحد درسی و تحقيق
واحد درسی
اقتصاد بین الملل
International Economics
تحقیق
تحقیق
۲۵,۰۸۵
۱۳,۲۸۵
واحد درسی و تحقيق
واحد درسی
رشد و توسعه اقتصاد
Development Economics
تحقیق
تحقیق
۲۵,۰۸۵
۱۳,۲۸۵
واحد درسی و تحقيق
واحد درسی
اقتصاد منابع انسانی
Human Resource Economics
تحقیق
تحقیق
۲۵,۰۸۵
۱۳,۲۸۵
واحد درسی و تحقيق
واحد درسی
اقتصاد کشاورزی و کاربردی
Agricultural and Applied Economics
تحقیق
تحقیق
۲۵,۰۸۵
۱۳,۲۸۵
واحد درسی و تحقيق
واحد درسی
اقتصاد منابع محیط زیست
Environmental and Resource Economics
تحقیق
تحقیق
۲۵,۰۸۵
۱۳,۲۸۵
واحد درسی و تحقيق
واحد درسی
اقتصاد سنجی
Econometrics
 
 
۲۵,۰۸۵
۱۳,۲۸۵
واحد درسی و تحقيق
واحد درسی
اقتصاد اسلامی
Islamic Economics
تحقیق
تحقیق
ـــــــــــ
۱۳,۲۸۵
ـــــــــــ
واحد درسی
بانکداری اسلامی
Islamic Banking
ـــــــــــ
۱۳,۲۸۵
ـــــــــــ
واحد درسی
سرمایه گذاری اسلامی
Islamic Finance
۲۵,۰۸۵
۱۳,۲۸۵
تحقیق
واحد درسی و تحقيق
حسابداری مالی
Financial Accounting
۲۵,۰۸۵
۱۳,۲۸۵
تحقیق
واحد درسی و تحقيق
مدیریت حسابداری و کنترل
Management Accounting and Control
۲۵,۰۸۵
۱۳,۲۸۵
تحقیق
واحد درسی و تحقيق
كنترل و نظارت شركتي
Corporate Governance
۲۵,۰۸۵
۱۳,۲۸۵
تحقیق
واحد درسی و تحقيق
كنترل و نظارت حسابداری
Corporate Reporting
۲۵,۰۸۵
۱۳,۲۸۵
تحقیق
واحد درسی و تحقيق
حسابداری بخش عمومی
Public Sector Accounting
۲۵,۰۸۵
۱۳,۲۸۵
تحقیق
واحد درسی و تحقيق
مالیات
Taxation
۲۵,۰۸۵
۱۳,۲۸۵
تحقیق
واحد درسی و تحقيق
حسابداری اطلاعات سیستم
Accounting Information System
۲۵,۰۸۵
۱۳,۲۸۵
تحقیق
واحد درسی و تحقيق
حسابرسي
Auditing
ـــــــــــ
۱۳,۲۸۵
ـــــــــــ
واحد درسی
نوآوری و کارآفرینی
Entrepreneurship And Innovation
Faculty of Dentistry
دانشكده دندانپزشكي
شهريه كل تحصيل رينگت
شيوه تحصيل
رشته
Program
دکترا
ارشد
دکترا
ارشد
ـــــــــــ
۱۸,۷۴۵
تحقیق
تحقیق
زيست شناسى دهان
Oral biology
ـــــــــــ
ـــــــــــ
تحقیق
ـــــــــــ
دندانپزشکی عمومي
Community Dentistry
ـــــــــــ
ـــــــــــ
تحقیق
ـــــــــــ
دندانپزشکی کودکان
Pediatric Dentistry
ـــــــــــ
ـــــــــــ
واحد درسی
ـــــــــــ
دندانپزشکی کودکان
Pediatric Dentistry (Clinical)
تحقیق
ـــــــــــ
ـــــــــــ
واحد درسی
ـــــــــــ
پریودنتولوژی
Periodontology (Clinical)
تحقیق
ـــــــــــ
ـــــــــــ
واحد درسی
ـــــــــــ
دندانپزشکی ترمیمی
Restorative Dentistry (Clinical)
تحقیق
Faculty of Education
دانشكده آموزش
شهريه كل تحصيل رينگت
شيوه تحصيل
رشته
Program
دکترا
ارشد
دکترا
ارشد
۲۳,۸۸۵
۱۲,۴۸۵
تحقیق
واحد درسی
برنامه ريزي آموزشي و تربيتي
Curriculum and Pedagogy
واحد درسی و تحقيق
تحقیق
۲۳,۸۸۵
۱۲,۴۸۵
تحقیق
واحد درسی
آموزش اسلامي
Islamic Education
واحد درسی و تحقيق
تحقیق
۲۳,۸۸۵
۱۲,۴۸۵
تحقیق
واحد درسی
آموزش انگليسي به عنوان زبان دوم
Teaching of English as a Second Language (TESL)
واحد درسی و تحقيق
تحقیق
۲۳,۸۸۵
۱۲,۴۸۵
تحقیق
واحد درسی
آموزش كامپيوتر
Computer Education
واحد درسی و تحقيق
تحقیق
۲۳,۸۸۵
۱۲,۴۸۵
تحقیق
واحد درسی
آموزش علوم
Science Education
واحد درسی و تحقيق
تحقیق
۲۳,۸۸۵
۱۲,۴۸۵
تحقیق
واحد درسی
آموزش كارافريني و بازرگاني
Business Education and Entrepreneurship Education
واحد درسی و تحقيق
تحقیق
۲۳,۸۸۵
۱۲,۴۸۵
تحقیق
واحد درسی
مديريت ورزشي
Sports Management
واحد درسی و تحقيق
تحقیق
۲۳,۸۸۵
۱۲,۴۸۵
تحقیق
واحد درسی
جامعه شناسي
Educational Sociology
واحد درسی و تحقيق
تحقیق
۲۳,۸۸۵
۱۲,۴۸۵
تحقیق
واحد درسی
آموزش زبان عربی
Arabic Language Education
واحد درسی و تحقيق
تحقیق
۲۳,۸۸۵
۱۲,۴۸۵
تحقیق
واحد درسی
آموزش اقتصاد
Economics Education
واحد درسی
تحقیق
۲۳,۸۸۵
۱۲,۴۸۵
تحقیق
واحد درسی
آموزش تاريخ
History Education
واحد درسی و تحقيق
تحقیق
۲۳,۸۸۵
۱۲,۴۸۵
تحقیق
واحد درسی
منابع و فناوری اطلاعات
Resource and Information Technology
واحد درسی و تحقيق
تحقیق
۲۳,۸۸۵
۱۲,۴۸۵
تحقیق
واحد درسی
آموزش پيش دبستاني
Pre-School Education
واحد درسی و تحقيق
تحقیق
۲۳,۸۸۵
۱۲,۴۸۵
تحقیق
واحد درسی
مدیریت سنجش و ارزیابی
Measurement and Evaluation
واحد درسی و تحقيق
تحقیق
۲۳,۸۸۵
۱۲,۴۸۵
تحقیق
واحد درسی
آموزش ریاضی
Mathematics Education
واحد درسی و تحقيق
تحقیق
۲۳,۸۸۵
۱۲,۴۸۵
تحقیق
واحد درسی
مدیریت آموزشی
Educational Administration
واحد درسی و تحقيق
تحقیق
۲۳,۸۸۵
۱۲,۴۸۵
تحقیق
واحد درسی
روانشناسی آموزش و پرورش
Education Psychology
واحد درسی و تحقيق
تحقیق
۲۳,۸۸۵
ـــــــــــ
تحقیق
ـــــــــــ
آموزش حرفه اي و تكنيكي
Technical and Vocational Education
۲۳,۸۸۵
ـــــــــــ
تحقیق
ـــــــــــ
آموزش حرفه اي و پيشرفته بزرگسالان
Adult and Professional Development Education
Faculty of Islamic Studies
دانشكده مطالعات اسلامي
شهريه كل تحصيل رينگت
شيوه تحصيل
رشته
Program
دکترا
ارشد
دکترا
ارشد
۲۳,۸۸۵
۱۲,۴۸۵
تحقیق
واحد درسي و تحقیق
دين
Shariah
تحقیق
۲۳,۸۸۵
۱۲,۴۸۵
تحقیق
واحد درسي و تحقیق
دين شناسي و فلسفه
Theology and Philosophy
تحقیق
۲۳,۸۸۵
۱۲,۴۸۵
تحقیق
واحد درسي و تحقیق
مطالعات عربي و تمدن اسلامي
Arabic Studies and Islamic Civilization
تحقیق
۲۳,۸۸۵
۱۲,۴۸۵
تحقیق
واحد درسي و تحقیق
مطالعات پيشوايي و مذهب
Dakwah and leadership Studies
تحقیق
۲۳,۸۸۵
۱۲,۴۸۵
تحقیق
واحد درسي و تحقیق
مطالعات سنت و قرآن
Al-Quran and Al-Sunnah Studies
تحقیق

 

 
Faculty of Information Science and Technology
دانشكده تكنولوژي و علوم اطلاعات
شهريه كل تحصيل رينگت
شيوه تحصيل
رشته
Program
دکترا
ارشد
دکترا
ارشد
۳۰,۴۸۵
ـــــــــــ
تحقيق
ـــــــــــ
انیمیشن و چند رسانه ای
Animation and Multimedia
۳۰,۴۸۵
ـــــــــــ
تحقيق
ـــــــــــ
هوشمند و نرم افزار موبایل
Smart & Mobile Applications
۳۰,۴۸۵
ـــــــــــ
تحقيق
ـــــــــــ
آموزش الکترونیکی
E-Learning
۳۰,۴۸۵
ـــــــــــ
تحقيق
ـــــــــــ
جستجو
Searching
۳۰,۴۸۵
ـــــــــــ
تحقيق
ـــــــــــ
انسان و ماشین تعامل
Human-Machine Interaction
۳۰,۴۸۵
ـــــــــــ
تحقيق
ـــــــــــ
روش های عددی
Numerical Method
۳۰,۴۸۵
ـــــــــــ
تحقيق
ـــــــــــ
مواد و روش رسمی
Formal Methods
۳۰,۴۸۵
ـــــــــــ
تحقيق
ـــــــــــ
مهندسی نرم افزار
Software Engineering
۳۰,۴۸۵
ـــــــــــ
تحقيق
ـــــــــــ
هوش مصنوعی
Artificial Intelligence
۳۰,۴۸۵
ـــــــــــ
تحقيق
ـــــــــــ
سیستم های کامپیوتری و امنیت شبکه
Computer System and Network Security
۳۰,۴۸۵
ـــــــــــ
تحقيق
ـــــــــــ
زبان شناسی محاسباتی
Computational Linguistics
۳۰,۴۸۵
ـــــــــــ
تحقيق
ـــــــــــ
رایانه موبایل
Mobile Computing
۳۰,۴۸۵
ـــــــــــ
تحقيق
ـــــــــــ
محاسبات موازی
Parallel Computing
۳۰,۴۸۵
ـــــــــــ
تحقيق
ـــــــــــ
رایانه معنایی
Semantic Computing
۳۰,۴۸۵
ـــــــــــ
تحقيق
ـــــــــــ
پایگاه داده
Database
۳۰,۴۸۵
ـــــــــــ
تحقيق
ـــــــــــ
فراگیری ماشین
Machine Learning
۳۰,۴۸۵
 
تحقيق
ـــــــــــ
برنامه نویسی
Programming
۳۰,۴۸۵
ـــــــــــ
تحقيق
ـــــــــــ
مدیریت دانش
Knowledge Management
۳۰,۴۸۵
ـــــــــــ
تحقيق
ـــــــــــ
کتابخانه دیجیتال و مدیریت سوابق
Digital Library and Records Management
۳۰,۴۸۵
ـــــــــــ
تحقيق
ـــــــــــ
بازیابی اطلاعات
Information Retrieval
۳۰,۴۸۵
ـــــــــــ
تحقيق
ـــــــــــ
داده کاوی
Data Mining
۳۰,۴۸۵
ـــــــــــ
تحقيق
ـــــــــــ
معدن متن
Text Mining
۳۰,۴۸۵
ـــــــــــ
تحقيق
ـــــــــــ
شناخت الگو
Pattern Recognition
۳۰,۴۸۵
ـــــــــــ
تحقيق
ـــــــــــ
بهینه سازی
Optimization
۳۰,۴۸۵
ـــــــــــ
تحقيق
ـــــــــــ
شبکه
Networking
۳۰,۴۸۵
ـــــــــــ
تحقيق
ـــــــــــ
طراحی به کمک کامپیوتر
Computer Aided Design
۳۰,۴۸۵
ـــــــــــ
تحقيق
ـــــــــــ
رباتیک و اتوماسیون
Robotics and Automation
۳۰,۴۸۵
۱۴,۴۸۵
تحقيق
واحد درسی
علوم اطلاعات
Information Science
واحد درسی و تحقيق
تحقيق
۳۰,۴۸۵
ـــــــــــ
تحقيق
ـــــــــــ
وب معنایی
Semantic Web
۳۰,۴۸۵
ـــــــــــ
تحقيق
ـــــــــــ
معماری سیستم های ارتباطی و سیستم های توزیع شده
Communication System Architecture and Distributed Systems
۳۰,۴۸۵
ـــــــــــ
تحقيق
ـــــــــــ
شبیه سازی و مدل سازی
Simulation and Modeling
۳۰,۴۸۵
ـــــــــــ
تحقيق
ـــــــــــ
سیستم های هوشمند
Intelligent Systems
۳۰,۴۸۵
ـــــــــــ
تحقيق
ـــــــــــ
مشخصات رسمی و تأیید
Formal Specification & Verification
۳۰,۴۸۵
ـــــــــــ
تحقيق
ـــــــــــ
تکنولوژی شی گرا
Object-Oriented Technology
۳۰,۴۸۵
ـــــــــــ
تحقيق
ـــــــــــ
فناوری معنایی
Semantic Technology
۳۰,۴۸۵
ـــــــــــ
تحقيق
ـــــــــــ
ماشین / چشم انداز کامپیوتر
Machine/Computer Vision
ـــــــــــ
۱۴,۴۸۵
ـــــــــــ
واحد درسی
سیستم های چند رسانه ای
Multimedia Systems
واحد درسی و تحقيق
تحقيق
ـــــــــــ
۱۴,۴۸۵
ـــــــــــ
واحد درسی
اطلاعات صنعتی
Industrial Information
واحد درسی و تحقيق
تحقيق
ـــــــــــ
۱۴,۴۸۵
ـــــــــــ
واحد درسی
سیستم اطلاعات
Information System
واحد درسی و تحقيق
تحقيق
ـــــــــــ ـــــــــــ
۱۴,۴۸۵
ـــــــــــ
واحد درسی
عملکرد بالا رایانه
High Performance Computing
واحد درسی و تحقيق
تحقيق
ـــــــــــ
۱۴,۴۸۵
ـــــــــــ
واحد درسی
تکنولوژی نرم افزار
Software Technology
واحد درسی و تحقيق
تحقيق
ـــــــــــ
۱۴,۴۸۵
ـــــــــــ
واحد درسی
شبکه فناوری
Network Technology
واحد درسی و تحقيق
تحقيق
ـــــــــــ
۱۴,۴۸۵
ـــــــــــ
واحد درسی
هوش مصنوعی
Artificial Intelligence
واحد درسی و تحقيق
تحقيق
۳۰,۴۸۵
۱۴,۴۸۵
تحقيق
تحقيق
محاسبات صنعتی
Industrial Computing
۳۰,۴۸۵
۱۴,۴۸۵
تحقيق
تحقيق
سیاست ICT و طراحی استراتژیک
ICT Policy and Strategic Planning
Faculty of Law
دانشكده حقوق
شهريه كل تحصيل رينگت
شيوه تحصيل
رشته
Program
دکترا
ارشد
دکترا
ارشد
۲۵,۰۸۵
۱۳,۲۸۵
تحقيق
واحد درسي
حقوق پزشکی
Medical Law
تحقيق
۲۵,۰۸۵
۱۳,۲۸۵
تحقيق
واحد درسي
سيستم مالي اسلامي
Islamic Financial System
تحقيق
۲۵,۰۸۵
۱۳,۲۸۵
تحقيق
واحد درسي
حقوق بين المللي دريا
International law of The sea
تحقيق
۲۵,۰۸۵
۱۳,۲۸۵
تحقيق
واحد درسي
حقوق تكنولوژي اطلاعات
Law of Information Technology
تحقيق
۲۵,۰۸۵
۱۳,۲۸۵
تحقيق
واحد درسي
پژوهش قانوني متدلوژى
Legal Research Methodology
تحقيق
۲۵,۰۸۵
۱۳,۲۸۵
تحقيق
واحد درسي
حقوق پيشرفته شركت
Advanced Company Law
تحقيق
۲۵,۰۸۵
۱۳,۲۸۵
تحقيق
واحد درسي
حقوق
پيشرفته
فروش كالا
Advanced Law of
 Sale of Goods
تحقيق
 
 
 
واحد درسي
 
 
۲۵,۰۸۵
۱۳,۲۸۵
تحقیق
حقوق اقتصاد بين الملل
International Economics Law
تحقيق
۲۵,۰۸۵
۱۳,۲۸۵
تحقیق
واحد درسي
حقوق و جنسيت
Gender and Law
تحقيق
۲۵,۰۸۵
۱۳,۲۸۵
تحقیق
واحد درسي
حقوق اوراق بهادار
Law of Securities Regulations
تحقيق
۲۵,۰۸۵
۱۳,۲۸۵
تحقیق
واحد درسي
حقوق كودكان
Child Law
تحقيق

 

۲۵,۰۸۵
۱۳,۲۸۵
تحقیق
واحد درسي
حقوق جرایم شرکتی
Law of Corporate Crime
تحقيق
۲۵,۰۸۵
۱۳,۲۸۵
تحقیق
واحد درسي
حقوق خانواده
Family law
۲۵,۰۸۵
۱۳,۲۸۵
تحقیق
واحد درسي
حقوق تجارت اسلامي
Islamic Commercial Law
تحقيق
۲۵,۰۸۵
۱۳,۲۸۵
تحقیق
واحد درسي
حقوق اساسي
Constitutional Law
تحقيق
۲۵,۰۸۵
۱۳,۲۸۵
تحقیق
واحد درسي
حقوق اجرايي
Administrative law
تحقيق
۲۵,۰۸۵
۱۳,۲۸۵
تحقیق
واحد درسي
حقوق جزاي اسلامي
Islamic Criminal Law
تحقيق
۲۵,۰۸۵
۱۳,۲۸۵
تحقیق
واحد درسي
حقوق ورشكستكي
Insolvency Law
تحقيق
۲۵,۰۸۵
۱۳,۲۸۵
تحقیق
واحد درسي
حقوق فروش كالا
Law of Sale of Goods
تحقيق
۲۵,۰۸۵
۱۳,۲۸۵
تحقیق
واحد درسي
حقوق شركت و مشاركت
Company and Partnership law
تحقيق
۲۵,۰۸۵
۱۳,۲۸۵
تحقیق
واحد درسي
حقوق كار و روابط صنعتي
Labour Law and Industrial Relation
تحقيق
۲۵,۰۸۵
۱۳,۲۸۵
تحقیق
واحد درسي
حقوق تجاري و مصرف كننده
Commercial and Consumer Law
تحقيق
۲۵,۰۸۵
۱۳,۲۸۵
تحقیق
واحد درسي
حقوق محيط زيست
Environmental law
تحقيق
۲۵,۰۸۵
۱۳,۲۸۵
تحقیق
واحد درسي
حقوق قرارداد
Contract law
تحقيق
۲۵,۰۸۵
۱۳,۲۸۵
تحقیق
واحد درسي
حل اختلاف جايگزين
Alternative Dispute Resolution
تحقيق
۲۵,۰۸۵
۱۳,۲۸۵
تحقیق
واحد درسي
قانون مالکیت هوشمند
Intellectual Property Law
تحقيق
۲۵,۰۸۵
۱۳,۲۸۵
تحقیق
واحد درسي
حقوق بانك
Banking law
تحقيق
۲۵,۰۸۵
۱۳,۲۸۵
تحقیق
واحد درسي
حقوق مسئوليت مدنى
Law of Tort
تحقيق
۲۵,۰۸۵
۱۳,۲۸۵
تحقیق
واحد درسي
حقوق جزايي
Criminal law
تحقيق
۲۵,۰۸۵
۱۳,۲۸۵
تحقیق
واحد درسي
حقوق بين االملل عمومي
Public International law
تحقيق
۲۵,۰۸۵
۱۳,۲۸۵
تحقیق
واحد درسي
برابری و اعتماد
Equity and Trust
تحقيق

 

 
دانشكده داروسازی
شهريه كل تحصيل رينگت
شيوه تحصيل
رشته
Program
دکترا
ارشد
دکترا
ارشد
۳۰,۴۸۵
۱۴,۴۸۵
تحقیق
تحقیق
داروسازی
Pharmacy
Faculty of Medicine
دانشكده پزشكي
شهريه كل تحصيل رينگت
شيوه تحصيل
رشته
Program
دکترا
ارشد
دکترا
ارشد
۳۰,۴۸۵
۱۴,۴۸۵
تحقیق
واحد درسی و تحقیق
فيزيولوژي
Physiology
تحقیق
۳۰,۴۸۵
ـــــــــــ
تحقیق
ـــــــــــ
آناتومي
Anatomy
۳۰,۴۸۵
۱۴,۴۸۵
تحقیق
واحد درسی و تحقیق
زيست شيمی
Biochemistry
تحقیق
۳۰,۴۸۵
۱۴,۴۸۵
تحقیق
واحد درسی و تحقیق
داروشناسي
Pharmacology
تحقیق
۳۰,۴۸۵
۱۴,۴۸۵
تحقیق
تحقیق
ميكرب‌ شناسي‌
Microbiology
Faculty of Science and Technology
دانشكده تكنولوژي و علوم
شهريه كل تحصيل رينگت
شيوه تحصيل
رشته
Program
دکترا
ارشد
دکترا
ارشد
ـــــــــــــــ
۱۴,۴۸۵
ـــــــــــــــ
واحد درسي
فیزیک کاربردی
Applied Physics
۳۰,۴۸۵
۱۴,۴۸۵
تحقیق
واحد درسي
بهبود بهره وري و كيفيت
Quality and Productivity Improvement
تحقیق
ـــــــــــــــ
۱۴,۴۸۵
ـــــــــــــــ
واحد درسي
حفاظت زیست شناسی
Conservation Biology
ـــــــــــــــ
۱۴,۴۸۵
ـــــــــــــــ
واحد درسي
حشره شناسی
Entomology
ـــــــــــــــ
۱۴,۴۸۵
ـــــــــــــــ
واحد درسي
مهندسی و زمین شناسی محیط زیست
Engineering and Environmental Geophysics
ـــــــــــــــ
۱۴,۴۸۵
ـــــــــــــــ
واحد درسي
مهندسی زمین شناسی
Engineering Geology
ـــــــــــــــ
۱۴,۴۸۵
ـــــــــــــــ
واحد درسي
معدن صنایع
Industrial Minerals
ـــــــــــــــ
۱۴,۴۸۵
ـــــــــــــــ
واحد درسي
مدیریت منابع ژنتیک گیاهی
Management of Plant Genetics Resources
ـــــــــــــــ
۱۴,۴۸۵
ـــــــــــــــ
واحد درسي
بررسی و ارزیابی محیط زیست
Environmental Assessment and Monitoring
ـــــــــــــــ
۱۴,۴۸۵
ـــــــــــــــ
واحد درسي
علوم دریا
Marine Science
ـــــــــــــــ
۱۴,۴۸۵
ـــــــــــــــ
واحد درسي
سیستماتیک گیاهی
Plant Systematics
ـــــــــــــــ
۱۴,۴۸۵
ـــــــــــــــ
واحد درسي
امنیت هسته ای و پرتو
Radiation and Nuclear Safety
ـــــــــــــــ
۱۴,۴۸۵
ـــــــــــــــ
واحد درسي
تکنولوژی انرژی
Energy Technology
۳۰,۴۸۵
۱۴,۴۸۵
تحقیق
واحد درسي
شيمي
Chemistry
تحقیق
۳۰,۴۸۵
۱۴,۴۸۵
تحقیق
واحد درسي
رياضيات
Mathematics
تحقیق
۳۰,۴۸۵
۱۴,۴۸۵
تحقیق
واحد درسي
آمار
Statistics
تحقیق
۳۰,۴۸۵
۱۴,۴۸۵
تحقیق
تحقیق
علوم غذا
Food Science
واحد درسي
۳۰,۴۸۵
۱۴,۴۸۵
تحقیق
تحقیق
تغذيه
Nutrition
واحد درسي
۳۰,۴۸۵
۱۴,۴۸۵
تحقیق
تحقیق
بيو شيمي
Biochemistry
۳۰,۴۸۵
۱۴,۴۸۵
تحقیق
تحقیق
ميكروبيولوژي
Microbiology
ـــــــــــــــ
۱۴,۴۸۵
ـــــــــــــــ
تحقیق
بيوتكنولوژي گیاهی
Plant Biotechnology
ـــــــــــــــ
۱۴,۴۸۵
ـــــــــــــــ
تحقیق
بيولوژي مولكولي
Molecular Biology
ـــــــــــــــ
۱۴,۴۸۵
ـــــــــــــــ
تحقیق
زيست جانوري
Animal Science
۳۰,۴۸۵
۱۴,۴۸۵
تحقیق
تحقیق
ژنتيك
Genetics
۳۰,۴۸۵
۱۴,۴۸۵
تحقیق
تحقیق
جانور شناسي
Zoology
۳۰,۴۸۵
۱۴,۴۸۵
تحقیق
تحقیق
زيست شناسي
Biology
۳۰,۴۸۵
۱۴,۴۸۵
تحقیق
تحقیق
گياه‌ شناسي‌
Botany
۳۰,۴۸۵
۱۴,۴۸۵
تحقیق
تحقیق
زمين‌ شناسي‌
Geology
۳۰,۴۸۵
۱۴,۴۸۵
تحقیق
تحقیق
علوم‌ اقيانوس
Ocean Science
۳۰,۴۸۵
۱۴,۴۸۵
تحقیق
تحقیق
فيزيك
Physics
۳۰,۴۸۵
۱۴,۴۸۵
تحقیق
تحقیق
علم مواد
Materials Science
۳۰,۴۸۵
۱۴,۴۸۵
تحقیق
تحقیق
علوم هسته اي
Nuclear Science
۳۰,۴۸۵
ـــــــــــــــ
تحقیق
ـــــــــــــــ
مديريت ايمني صنايع
Industrial Safety Management
۳۰,۴۸۵
۱۴,۴۸۵
تحقیق
تحقیق
علوم محيط زیست
Environmental Science

 

 

 
Faculty of Social Sciences and Humanities
دانشكده علوم اجتماعي و علوم انساني
شهريه كل تحصيل رينگت
شيوه تحصيل
رشته
Program
دکترا
ارشد
دکترا
ارشد
۲۳,۸۸۵
۱۲,۴۸۵
تحقیق
واحد درسی
مطالعات زبان انگليسي
English Language Studies
تحقیق
۲۳,۸۸۵
۱۲,۴۸۵
تحقیق
واحد درسی
ادبيات زبان انگليسي
Postcolonial Literature in English Language
تحقیق
۲۳,۸۸۵
۱۲,۴۸۵
تحقیق
تحقیق
ارتباطات
Communication
۲۳,۸۸۵
۱۲,۴۸۵
تحقیق
تحقیق
انسان شناسي و جامعه شناسي
Anthropology and Sociology
۲۳,۸۸۵
۱۲,۴۸۵
تحقیق
تحقیق
جغرافيا
Geography
۲۳,۸۸۵
۱۲,۴۸۵
تحقیق
تحقیق
علوم توسعه
Development Science
۲۳,۸۸۵
۱۲,۴۸۵
تحقیق
تحقیق
تاريخ
History
۲۳,۸۸۵
۱۲,۴۸۵
تحقیق
تحقیق
علوم سياسي
Political Science
۲۳,۸۸۵
۱۲,۴۸۵
تحقیق
تحقیق
مطالعات استراتژيك و امنيت
Strategy and Security Studies
۲۳,۸۸۵
۱۲,۴۸۵
تحقیق
تحقیق
روانشناسی
Psychology
۲۳,۸۸۵
ـــــــــــــــ
تحقیق
ـــــــــــــــ
خدمات اجتماعی
Social Work
۲۳,۸۸۵
۱۲,۴۸۵
تحقیق
تحقیق
مديريت و هنرهاي نمايشي
Arts Performance and Management
۲۳,۸۸۵
۱۲,۴۸۵
تحقیق
تحقیق
زبان شناسي
Linguistics
۲۳,۸۸۵
ـــــــــــــــ
تحقیق
ـــــــــــــــ
مدیریت زیست محیطی
Environmental Management
ـــــــــــــــ
۱۲,۴۸۵
ـــــــــــــــ
واحد درسی
مطالعات شرق آسیا
East Asian Studies
Faculty of Engineering & Built Environment
دانشكده مهندسي و محيط زيست و ساخت
شهريه كل تحصيل رينگت
شيوه تحصيل
رشته
Program
دکترا
ارشد
دکترا
ارشد
۳۲,۸۸۵
۱۴,۸۸۵
تحقیق
تحقیق
مهندسي سیستم های الکترونیکی والكتريكي
Electrical, Electronics and System Engineering
۳۲,۸۸۵
۱۴,۸۸۵
تحقیق
تحقیق
مهندسي عمران و سازه
Civil and Structural Engineering
۳۲,۸۸۵
۱۴,۸۸۵
تحقیق
تحقیق
مهندسي فرآيند سازي و شیمی
Chemical and Process Engineering
۳۲,۸۸۵
۱۴,۸۸۵
تحقیق
تحقیق
مهندسي مواد و مکانیک
Mechanical and Materials Engineering
۳۲,۸۸۵
۱۴,۸۸۵
تحقیق
تحقیق
معماری
Architecture
۳۲,۸۸۵
۱۴,۸۸۵
تحقیق
تحقیق
مدیریت مهندسي
Engineering Management
ـــــــــــــــ
۱۴,۸۸۵
ـــــــــــــــ
واحد درسی
مهندسی شیمی
Chemical Engineering
۳۲,۸۸۵
۱۴,۸۸۵
تحقیق
تحقیق
آموزش مهندسي
Engineering Education

 

 

 
Institute of Micro Engineering and Nano Electronics IMEN
موسسه مهندسي ميكرو و نانو الكترونيك
شهريه كل تحصيل رينگت
شيوه تحصيل
رشته
Program
دکترا
ارشد
دکترا
ارشد
۳۲,۸۸۵
۱۴,۸۸۵
تحقیق
تحقیق
MEMS / NEMS و نانوالکترونیک
MEMS / NEMS & Nano electronics
۳۲,۸۸۵
۱۴,۸۸۵
تحقیق
تحقیق
ریز الکترونیک بسته بندی مواد
Microelectronics Packaging Materials
۳۲,۸۸۵
۱۴,۸۸۵
تحقیق
تحقیق
ارگانیک و چاپی الکترونیک
Organic & Printed Electronics
۳۲,۸۸۵
۱۴,۸۸۵
تحقیق
تحقیق
فناوری MBE و مدار مجتمع
MBE Technology and Integrated Circuit
۳۲,۸۸۵
۱۴,۸۸۵
تحقیق
تحقیق
میکرو و نانو سیستم های الکترونیک
Micro and Nano electronics Systems
Institute of Malaysian and International Students IKMAS
موسسه مطالعات بين المللي و مالايي
شهريه كل تحصيل رينگت
شيوه تحصيل
رشته
Program
دکترا
ارشد
دکترا
ارشد
۲۸,۰۸۵
۱۳,۲۸۵
تحقیق
تحقیق
بازرگاني بین المللی
International Trade
۲۸,۰۸۵
۱۳,۲۸۵
تحقیق
تحقیق
آمار کاربردي اقتصاد سنجي‌
Econometrics an Applied Statistics
۲۸,۰۸۵
۱۳,۲۸۵
تحقیق
تحقیق
توسعه اجتماعي‌
Sociology of Development
۲۸,۰۸۵
۱۳,۲۸۵
تحقیق
تحقیق
ارتباط بین المللی و سیاست تطبیقی
International Relation & Comparative Politics
۲۸,۰۸۵
۱۳,۲۸۵
تحقیق
تحقیق
سیاست، جنسیت و جامعه
Politics, Gender and Societies
۲۸,۰۸۵
۱۳,۲۸۵
تحقیق
تحقیق
تاریخ اجتماعی و مطالعات فرهنگی
Social History and Cultural Studies
۲۸,۰۸۵
۱۳,۲۸۵
تحقیق
تحقیق
آموزش و پرورش و توسعه
Education and Development
۲۸,۰۸۵
۱۳,۲۸۵
تحقیق
تحقیق
تئوری و فلسفه
Theory and Philosophy
۲۸,۰۸۵
۱۳,۲۸۵
تحقیق
تحقیق
تاریخ، فرهنگ و تاثیر علوم
History , Culture and Impact of Science
۲۸,۰۸۵
۱۳,۲۸۵
تحقیق
تحقیق
زبان و امنیت بین المللی
Language and International Security
۲۸,۰۸۵
۱۳,۲۸۵
تحقیق
تحقیق
اقتصاد سیاسی و امنیت بین المللی
Political Economy and International Security
۲۸,۰۸۵
۱۳,۲۸۵
تحقیق
تحقیق
فرهنگ معاصر
Contemporary Cultures
۲۸,۰۸۵
۱۳,۲۸۵
تحقیق
تحقیق
توسعه اقتصادی
Economic Development
۲۸,۰۸۵
۱۳,۲۸۵
تحقیق
تحقیق
سیاست و روابط بینالملل
Politics and International Relation
۲۸,۰۸۵
۱۳,۲۸۵
تحقیق
تحقیق
توسعه اقتصادي
Development Economic
Institute for Environment and Development (LESTARI)
موسسه محيط زيست و توسعه
شهريه كل تحصيل رينگت
شيوه تحصيل
رشته
Program
دکترا
ارشد
دکترا
ارشد
۲۵,۰۸۵
۱۳,۲۸۵
تحقیق
تحقیق
محيط زيست و آباداني
Policy Study of Environment and development
۲۵,۰۸۵
۱۳,۲۸۵
تحقیق
تحقیق
محيط زيست و آباداني
Environment and development
۲۵,۰۸۵
۱۳,۲۸۵
تحقیق
تحقیق
خطرات زمین شناسی
Geological Hazards
۲۵,۰۸۵
۱۳,۲۸۵
تحقیق
تحقیق
خطرات آب و هوا
Climatic Hazards
۲۵,۰۸۵
۱۳,۲۸۵
تحقیق
تحقیق
خطرات فن آوری
Technological Hazards
۲۵,۰۸۵
۱۳,۲۸۵
تحقیق
تحقیق
سیاست و مدیریت سوانح
Policy and Disaster Management
۲۵,۰۸۵
۱۳,۲۸۵
تحقیق
تحقیق
مديريت شهرنشيني
Urban Ecosystem Management
۲۵,۰۸۵
۱۳,۲۸۵
تحقیق
تحقیق
حفاظت محيط زيست
Environmental conservation
۲۵,۰۸۵
۱۳,۲۸۵
تحقیق
تحقیق
مدیریت و تنوع زیستی
Management and Biological Diversity
ـــــــــــــــ
۱۳,۲۸۵
ـــــــــــــــ
تحقیق
کارشناسی ارشد هنر محیط و توسعه
MASTER OF ARTS Environment and Development
ـــــــــــــــ
۱۳,۲۸۵
ـــــــــــــــ
تحقیق
کارشناسی ارشد هنر مدیریت اکوسیستم شهری
MASTER OF ARTS Urban Ecosystem Management
ـــــــــــــــ
۱۳,۲۸۵
ـــــــــــــــ
تحقیق
کارشناسی ارشد هنر مطالعه سیاست های محیط و توسعه
MASTER OF ARTS Policy Study of Environment and development
UKM Medical Molecular Biology Institute UMBI
موسسه زيست شناسي پزشكي مولكولي
شهريه كل تحصيل رينگت
شيوه تحصيل
رشته
Program
دکترا
ارشد
دکترا
ارشد
۳۰,۴۸۵
۱۴,۸۸۵
تحقیق
تحقیق
پزشک ملكولي
Molecular Medicine
Fuel Cell Institute SELFUEL
شهريه كل تحصيل رينگت
شيوه تحصيل
رشته
Program
دکترا
ارشد
دکترا
ارشد
۳۲,۸۸۵
۱۴,۸۸۵
تحقیق
تحقیق
مهندسي سلول هاي سوخت
Fuel Cell Engineering
۳۲,۸۸۵
۱۴,۸۸۵
تحقیق
تحقیق
انرژي هيدروژن
Hydrogen Energy
۲۵,۰۸۵
۱۳,۲۸۵
تحقیق
تحقیق
سياست و مديريت انرژي
Energy Management and Policy

 

 
THE INSTITUTE OF VISUAL INFORMATICS
موسسه مطالعات انفورماتیکدیداری
شهريه كل تحصيل رينگت
شيوه تحصيل
رشته
Program
دکترا
ارشد
دکترا
ارشد
ـــــــــــــــ
ـــــــــــــــ
تحقیق
تحقیق
رایانه مجازی و پردازش تصویر
 
Virtual Computing and Image Processing
ـــــــــــــــ
ـــــــــــــــ
تحقیق
تحقیق
تجسم و شبیه سازی
 
Visualization and Simulation
ـــــــــــــــ
ـــــــــــــــ
تحقیق
تحقیق
تعامل کامپیوتر انسان و قابلیت استفاده
 
Human Computer Interaction and Usability
ـــــــــــــــ
ـــــــــــــــ
تحقیق
تحقیق
رایانه اجتماعی
 
Social Computing
INSTITUTE OF SYSTEMS BIOLOGY (INBIOSIS)
سیستم زيست شناسى
شهريه كل تحصيل رينگت
شيوه تحصيل
رشته
Program
دکترا
ارشد
دکترا
ارشد
۳۰,۴۸۵
۱۴,۴۸۵
تحقیق
تحقیق
فلسفه سیستم زيست شناسى
Doctor of Philosophy (System Biology)
۳۰,۴۸۵
۱۴,۴۸۵
تحقیق
تحقیق
زيست شناسى محاسباتي
Masters in Systems Biology(Computational Biology)
۳۰,۴۸۵
۱۴,۴۸۵
تحقیق
تحقیق
شبيه سازي زيستي
Masters in Systems Biology (In silico Biology)
۳۰,۴۸۵
۱۴,۴۸۵
تحقیق
تحقیق
بیومولکولی
Master in System Biology (Biomolecular Science)
۳۰,۴۸۵
۱۴,۴۸۵
تحقیق
تحقیق
پروتئین
Master in Systems Biology (Proteome Science)
INSTITUTE OF ISLAM HADHARI (HADHARI)
شهريه كل تحصيل رينگت
شيوه تحصيل
رشته
Program
دکترا
ارشد
دکترا
ارشد
۲۳,۸۸۵
۱۲,۴۸۵
تحقیق
تحقیق
سیاست و رهبری
Politics and Leadership
۲۳,۸۸۵
۱۲,۴۸۵
تحقیق
تحقیق
فرهنگشریک
Socio-Culture
۲۳,۸۸۵
۱۲,۴۸۵
تحقیق
تحقیق
اقتصاد و کسب و کار
Economics and Business
۲۳,۸۸۵
۱۲,۴۸۵
تحقیق
تحقیق
علم و فن آوری، بهداشت و محیط زیست
Science & Technology , Health and Environment
INSTITUTE OF ETHNIC STUDIES (KITA)
شهريه كل تحصيل رينگت
شيوه تحصيل
رشته
Program
دکترا
ارشد
دکترا
ارشد
۲۳,۰۸۵
۱۲,۲۸۵
تحقیق
تحقیق
مطالعات نژادي
Ethnic Studies
SOLAR ENERGY RESEARCH INSTITUTE (SERI)
شهريه كل تحصيل رينگت
شيوه تحصيل
رشته
Program
دکترا
ارشد
دکترا
ارشد
۳۰,۴۸۵
۱۴,۴۸۵
تحقیق
تحقیق
انرژي تجديد شدني
RENEWABLE ENERGY
INSTITUTE OF THE MALAY WORLD AND CIVILIZATION
(ATMA)
شهريه كل تحصيل رينگت
شيوه تحصيل
رشته
Program
دکترا
ارشد
دکترا
ارشد
۲۳,۸۸۵
۱۲,۴۸۵
تحقیق
تحقیق
تئوری ایجاد قومیت
Theory of Nation building
۲۳,۸۸۵
۱۲,۴۸۵
تحقیق
تحقیق
معرفت شناسی مالایی
Malay Word epistemology
۲۳,۸۸۵
۱۲,۴۸۵
تحقیق
تحقیق
برخورد اسلام در مالزی
The Impact of Islam on the Malay world
۲۳,۸۸۵
۱۲,۴۸۵
تحقیق
تحقیق
آداب، ادات و جهان مالایی
Theory of Malay Environment, Habitat and Community
۲۳,۸۸۵
۱۲,۴۸۵
تحقیق
تحقیق
دگرگونی اقتصادی در سواحل مالزی
The Economic Transformation of Coastal Malay
۲۳,۸۸۵
۱۲,۴۸۵
تحقیق
تحقیق
دنیای مالایی ها ساخت کلونی مستقل ، مادیات ، و اسلام گرایی
Malay world Decoloniality , secularisation and Islamisation
۲۳,۸۸۵
۱۲,۴۸۵
تحقیق
تحقیق
تئوری تجاری مالایی
Malay business theory and Practices
۲۳,۸۸۵
۱۲,۴۸۵
تحقیق
تحقیق
تاریخچه مالزی
Historicity of the Malay world
۲۳,۸۸۵
۱۲,۴۸۵
تحقیق
تحقیق
روش شناسی وادبیات مالزی
Methodology and oral literature documentations
۲۳,۸۸۵
۱۲,۴۸۵
تحقیق
تحقیق
مطالعات علم زبان
Philology studies
۲۳,۸۸۵
۱۲,۴۸۵
تحقیق
تحقیق
مطالعه ادبیات شفاهی
Oral literature studies
۲۳,۸۸۵
۱۲,۴۸۵
تحقیق
تحقیق
مطالعه ادبیات مدرن
Modern literature studies
۲۳,۸۸۵
۱۲,۴۸۵
تحقیق
تحقیق
مطالعه نسوخ خطی مالایی
Malay world manuscripts studies
۲۳,۸۸۵
۱۲,۴۸۵
تحقیق
تحقیق
ادبیات کلی
General linguistics
۲۳,۸۸۵
۱۲,۴۸۵
تحقیق
تحقیق
جامعه شناسى زبان
Sociolinguistics
۲۳,۸۸۵
۱۲,۴۸۵
تحقیق
تحقیق
ادبیات انسانی
Anthropological linguistics
۲۳,۸۸۵
۱۲,۴۸۵
تحقیق
تحقیق
تاریخ فرهنگی و باستانی
Archaeology and cultural history, Tourism and Civilization
۲۳,۸۸۵
۱۲,۴۸۵
تحقیق
تحقیق
بررسی تاریخچه مکان ها و ساختمانها
Conservation of historical sites and buildings
۲۳,۸۸۵
۱۲,۴۸۵
تحقیق
تحقیق
بررسی تاریخچه مالزی
Archaeological Science on the Malay World
۲۳,۸۸۵
۱۲,۴۸۵
تحقیق
تحقیق
طراحی پارچه و بافت
Textile and fashion designs
۲۳,۸۸۵
۱۲,۴۸۵
تحقیق
تحقیق
میراث ملموس و غیر ملموس
Tangible and Non-tangible Heritage
۲۳,۸۸۵
۱۲,۴۸۵
تحقیق
تحقیق
تکنولوژی کشاورزی
Agricultural technology
۲۳,۸۸۵
۱۲,۴۸۵
تحقیق
تحقیق
علوم سمعی مالزی
The science of Malay audio
۲۳,۸۸۵
۱۲,۴۸۵
تحقیق
تحقیق
تکنولوژی ساخت مالزی
Fabrication technology of the Malay world
۲۳,۸۸۵
۱۲,۴۸۵
تحقیق
تحقیق
تکنولوژی محیط ساخت مالزی
The technology of the Malay built environment
۲۳,۸۸۵
۱۲,۴۸۵
تحقیق
تحقیق
بررسی نژاد گیاهان
Malay ethno botany
۲۳,۸۸۵
۱۲,۴۸۵
تحقیق
تحقیق
تکنولوژی پارچه و رنگ در مالزی
Textile and dye technology of the Malay world
۲۳,۸۸۵
۱۲,۴۸۵
تحقیق
تحقیق
تکنولوژی لباس در مالزی
Apparel technology of the Malay world
۲۳,۸۸۵
۱۲,۴۸۵
تحقیق
تحقیق
بایوتکنولوژی بومی
Indigenous biotechnology
۲۳,۸۸۵
۱۲,۴۸۵
تحقیق
تحقیق
علوم و تکنولوژی شیمی مالایی
Malay world science and chemical technology
۲۳,۸۸۵
۱۲,۴۸۵
تحقیق
تحقیق
دانشمندان مالایی
Scientists of the Malay world
۲۳,۸۸۵
۱۲,۴۸۵
تحقیق
تحقیق
تاریخچه علوم مالایی
History of science of the Malay world
۲۳,۸۸۵
۱۲,۴۸۵
تحقیق
تحقیق
فلسفه علوم مالایی
Philosophy of science of the Malay world
۲۳,۸۸۵
۱۲,۴۸۵
تحقیق
تحقیق
پزشکی مالایی
Malay medicine
۲۳,۸۸۵
۱۲,۴۸۵
تحقیق
تحقیق
علوم موسسات مالایی
Scientific institution of the Malay world

 

 

 
Master of business administration (MBA)
شهريه كل تحصيل رينگت طول تحصيل مقطع Program
۳۰۰, ۳۴ ۴ ترم کارشناسی ارشد Applied finance and investment
۳۰۰, ۳۴   ۴ ترم کارشناسی ارشد Organizational and human resource
 

۳۰۰, ۳۴  

 

۴ ترم کارشناسی ارشد Islamic management , Matketing
 

۳۰۰, ۳۴  

۴ ترم کارشناسی ارشد Islamic Banking, finance, taxation
Doctor of business administration (DBA)
شهريه كل تحصيل رينگت طول تحصيل مقطع Program
۸۰۰ , ۵۲ رينگت ۹ ترم دكترا Finance , marketing , accounting , management
Business Adminstration
ترم اول ترم دوم ترم سوم
شروع ترم دانشگاه
 مارس   جولاي نوامبر
 

 

 

تلفن تماس مستقیم  و تلگرام کارشناسان ما :

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

تلفن تماس:

+۹۸۹۱۲۲۳۱۸۸۰۵
+۹۸۹۳۵۶۶۶۸۸۰۵

 

.جوابگویی در ساعات اداری و از ساعت ۹:۳۰ الی ۱۷:۳۰ هر روز به غیر از پنج شنبه که از ساعت ۹:۳۰ الی ۱۴:۳۰ می باشد

.مشاوره حضوری فقط با تعیین وقت قبلی امکانپذیر می باشد*

 

Join Us at our Telegram Channel (کانال تلگرام ما)-> https://t.me/Phartakgroup 

Join Us at our Instagram Page ( صفحه اینستاگرام ما) -> https://www.instagram.com/Phartakgroup

Join Us at our Facebook Page (صفحه فیس بوک ما)  -> https://facebook.com/Phartakgroup

Join Us at our Twitter Page (صفحه تویتر ما)-> https://twitter.com/Phartakgroup

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Website is Protected by WordPress Protection from eDarpan.com.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.